JAU GALITE ĮSIGYTI ĮVYKUSIO RITUALO ĮRAŠĄ IR ATLIKTI JĮ PER KITĄ PILNATĮ!

Pilnatis – tai metas, kada galime susijungti su savo pasąmone. Tai, kas ilgą laiką buvo tamsoje, apsišviečia ir tampa matoma. Daugeliui žmonių pilnaties metas yra labai intensyvus, dėl į paviršių kylančių užspaustų jausmų.

Pilnaties pasirodymas man visuomet yra svarbi diena. Šią dieną dažniausiai darau ritualus būtent su moterimis. Dažnai susirenkame moterų rate, jeigu būna šiltas oras keliaujame į mišką, kuriame laužą ir nuogos maudomės ežere.

Kadangi susitikti ne visada pavyksta – kviečiu į pilnaties ritualą internetu.

  • Ritualo metu išlaisvinsime savyje sukauptas emocijas, paleisime praeitį, kuri mums daugiau nebetarnauja. Atliksime specialų ritualą transformuoti senas energijas mūsų gyvenime pasitelkiant ugnies elementą.
  • Susijungsime su vandens elementu, įkrausime vandenį pozityviomis mintimis, jame per naktį priešais pilnatį įkrausime savo kristalus, kurie bus aktyvus visą mėnesį iki sekančios pilnaties.
  • Atliksime gilią, ryšį su pasąmonę atkuriančią meditaciją, kurios metu galbūt gausime ženklus, suvokimus, vedimą iš savo „aukštesniojo aš“.
  • Piešime savo namams skirtą apsaugos simbolį ir jį aktyvuosime. 

Dėl ritualo intymumo yra sukurta uždara Facebook grupė, kurioje yra patalpinta jau įvykusi gyva transliacija, trunkanti apie 2 val. Uždaros grupės tikslas – sukurti saugią erdvę, kur dalyviai galėtų dalintis. 

Jums reikės:

  • 2 popieriaus lapų, rašymo priemonės
  • Žvakės
  • Molinio arba metalinio indo (maždaug 20 cm skersmens)
  • Stiklinės su vandeniu
  • Natūralių kristalų. Geriausiai tiks kalnų krištolas arba rožinis kvarcas. Jeigu neturite šių kristalų, naudokite pačius skaidriausius ir šviesiausius kristalus, kuriuos turite. Tinka kristalai apyrankėse. Jeigu visai neturite kristalų, galbūt dar spėsite įsigyti iš Vitalijaus Mineralai. Jeigu ne, tuomet gamtoje susiraskite akmenukų.
  • Rožinės spalvos atributo (gali būti rožinė žvakė, rožinis kristalas, rožinė gėlė, rožinė užrašų knygelė, ar bet koks kitas rožinis atributas)

Rituale sudalyvavo jau virš 150 žmonių, vienas iš atsiliepimų:

„Pirmiausia – labai ačiū už sukurtą erdvę ir ritualą.. labai labai viskas surezonavo ir buvo kaip tik tai, ko „reikėjo“. 🙏😌 Nors jutau pasipriešinimą nuo pat pradžių paskelbimo, jau atpažįstu šią spalvą ir tada vedu save už rankos į tokius patyrimus, kurie aktyvuoja „tikrai jau ne! Aš tai nedalyvausiu, nesamonė” šešėlius. Jau vis dažniau žinau, kada šitas pasipriešinimas iš tikro yra vidinės mergaitės šauksmas „pasirūpink manimi! Eikim žaisti“ 🍃

Tai va, kiaurai pasipriešinimą, kiaurai nepasitenkinimą savo kūnu ir dienos eiga, skubomis pasiruošiau ritualui, pasipuošiau nors visai visai taip nesijaučiau, ir nieko nesitikėdama atsisėdau klausyti ir būti.. Na ir prasidėjo. Pirma prasidėjo paleidimas. Jau nuo pirmų žodžių rodės tiesiai Ievos balsas į širdį ir tirpdyti kiautą 💜

Tada Galvojau “tikrai jau nedaužysiu tos pagalvės!” Tai tų minčių fone ėmiau ir kumščiavau, ir verkiau ir taip patiko! Galvoju reik boxą pradėt po karantino iškrovai lankyt! Sena mano svajonė 😀

Tada visos ritualo dalys TAIP ŠVELNIAI IR NUOSEKLIAI ėjo, atrodė lukštenausi pati prieš save.. rodos pirmą kartą SUVOKIAU NAUDĄ tų destruktyvių emocijų. Lyg anksčiau dėkodavau bet turbūt ne giluminiai.. dabar pajutau dėkingumą nea mokė mane tiek gražių dalykų!! 🙏☀️

Ir ugnies pagerbimas! Woowww, susijungimas, toks tikras ir galingas! Taip šokti norėjau tai kraipiausi lotose su žvake ☺️

Ir deginimas ir vanduo.. ir viskas.. Dar buvo netikėta situacija, kai jau įkraudinėjom vandenį po tos NUOSTABIOS VIZIJŲ KELIONĖS, kur pamačiau, kas yra esmė nuėmus sluoksnius ir statusus, ir išgyvenau visišką svajonių gyvenimą, buvau labai trapioj būsenoj ir staiga

Beldimas į kambario duris. Toks garsus atrodė! Adrenalinas visam kūne, baimė, pyktis momentinis, galvoju, o ne! Kuom aš čia tą vandenį įkrausiu.. 🤭Supratau kad ten kambariokas, nieko neatsakiau tai daugiau nebeldė (po to sužinojau, kad lygintuvą norėjo pasiskolint 😂). Tai tada ta būsena taip išmušė, lyg visos tos emocijos vienoj sekundėj vienu metu, bum ir vėl kūne.. bet tiesiog toliau stengiaus medituot.

Ir tada tiesiog leidau tam būt, kvėpavau ir stengiausi atkurti tą visatos būseną uš kurios iškritau.. Ir palengva pavyko!

Ritualas tęsėsi! Nuostabi info apje pentagramą, nieko nežinojau, tai mano vidinė raganaitė uoj kaip džiaugės! 💃🏻Na ir tada, kai jau pasiliko pabaigt ritualą patiem, aš kažkaip palengva leidau sau išjausti koks bus mano susijungimas su 🌕, nes esu saviizoliacijoj tai į lauką no go.

Atsiklaupiau ant palangės, buvo debesuota, tai užsitraukiau žaliuzes ir kažkaip meditavau ir meldžiaus vienu metu.. poto padariau apsaugojimo ritualą į rytus ir į pietus, šiek tiek pašokau ir apsitvarkius ėjau miegot.. išsekus ir nežinau ar laiminga.

O apie tą beldimą ir sukilusią baimę ir pyktį atėjo toks suvokimas: juk tuo metu jungiaus su vandeniu! Visata man davė ženklą – BŪK KAIP VANDUO. Beldimas-trigdis-iššūkis / būk kaip vanduo, tėkmėje, priėmime. Tai poto ir tam išsigandimui dėkojau, kad tokį priminimą davė apie kontrolės paleidimą ir tėkmę!

Tai va toks viesulingas vakaras pasibaigęs lyg ir ramumoj bet tokioj dar nežinioj ar pakibime.. Naktį miegant jutau kaip visos struktūros gyja ir regeneruojasi.. O šiandien – visiškai nauja buvimo kokybė!

Visiškai atsinaujinęs požiūris į savo kūną! Visiškai kitoks skaidrumas.

Esu labai dėkinga ir laiminga, kad kartu galėjom išjausti, padėkoti ir transformuoti tas emocijas. O tada dar susigeneruoti naujas vizijas ir patirti visišką dieviškumą ir meilę (22:22 dabar matau kai parašiau!)

Ačiū Ievai ir KIEKVIENAM. Mūsų energija labai gydanti. Ačiū 💛🌕💛 Su meile ir dėkingumu – Severina

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu info@sanvaja.lt