Jau dabar galima įsigyti kurso įrašus tik už 67 Eur! 

Puslapio apačioje rasi visą informaciją kaip prisijungti.

MOTERS: Koks yra tavo autentiškas moteriškumas? Būti moteriškai nereiškia būti silpnai ar pasyviai. Priešingai, moteriška energija yra tuo pat metu ir švelni, ir tvirta. Ji gimsta širdyje, moka priimti gyvenimo dovanas bei įkūnija visa apimančią meilę, įskaitant ir meilę sau. 

INTYMUMO: Meilė sau kitais žodžiais yra savęs pažinimas, pastovus ryšio su savimi kūrimas bei gilinimas.  Angliškai žodis “intimacy” gali būti paaiškintas kaip “Into Me I See” – „žvelgiu į savo vidų“.

ŠVENTOVĖ: kūnas nėra kliūtis, kurią turime perlipti. Kūnas yra šventovė, kurioje prasideda meilė sau. Meilė savo kūnui apima ne tik sveiką mitybą, kokybišką vandenį ir orą, bet ir tai, kaip apie jį galvojame ir kalbame, kaip kvėpuojame ir judame, kaip jį liečiame ir leidžiame būti liečiamam. Pamilti savo kūną ir matyti jo sakralumą yra menas, kurio galime išmokti visos, nes jis jau slypi mūsų prigimtyje.

ŠIS KURSAS SKIRTAS TAU, JEI:

 • Jauti, kad tavo vidinės baterijos senka ir pavargai nešti visą pasaulį ant pečių. Kažkas esminio gyvenime turi pasikeisti, bet nežinai, kas?
 • Giliai viduje liūdna, kad gyvenime tavo vertė matuojama tik per tai, kiek padarai”, o ne per tai, kas iš tikrųjų esi.
 • Nujauti, kad tavo seksualinis diapazonas susitraukė”.
 • Nepatiri orgazmo arba pavargai nuo nuspėjamų klitorinių orgazmų. Vis klausi savęs, kas su manimi kažkas negerai” ir patyliukais galvoji, kad visos kitos moterys mėgaujasi valandos trukmės orgazmais”. (#mitas!)
 • Intuityviai nujauti, kad tavo kūnas gali patirti daug gilesnę dievišką ekstazę, bet neįsivaizduoji, nuo ko pradėti?
 • Noras mylėtis (su partneriu ar savimi) mistiškai vis blėsta ar išblėso.
 • Jautiesi atitolusi nuo savo intuicijos bei moteriškumo.
 • Trūksta energijos bei motyvacijos rūpintis savimi ir prioretizuoti savo poreikius. 
 • Mylintis praleidi daugiau laiko galvoje mąstydama, kas su tavimi negerai”, o ne mėgaudamasi esama akimirka. 
 • Nesimėgauji buvimu savo kūne ir jį teisi. 
 • Jauti kaltę ar gėdą liesdama arba vien galvodama apie savo lytinius organus.
 • Tau gėda kalbėti apie seksą, savo troškimus bei poreikius, bet esi pasiruošusi išlaisvinti save iš šio jausmo.

Šis kursas yra skirtas visoms norinčioms, pradėsime nuo pagrindų, bet kviesime eiti giliai. Tada jau pati nuspręsi, kiek giliai ir toli norėsi eiti. Tad, vienintelis kriterijus – ryžtas bei drąsa eiti į savo vidų

APIE KURSO VEDĖJAS:
.
Ieva Padegimaitė – sąmoningo gyvenimo koučerė.
.


Moteriškumo tema į mano gyvenimą atėjo, kai dar dirbau ofisiniame darbe. Tuometinis vadovas mane pakėlė pareigose, nes, jo nuomone, aš turėjau
kiaušus”. Pamenu, kaip toks pasakymas mane lengvai išmušė iš vėžių, nors dabar esu jam labai dėkinga – tai buvo pirmas impulsas pažvelgti į save kitu kampu. Taip, tiesa, man tuo metu trūko moteriškumo, santykiai su vyrais visiškai nesisekė, apie meilę sau, savo kūnui, moteriškumui net nebuvo kalbų. Bet tuo metu atsivėrė naujos galimybės, sutikau daug nuostabių moterų–mokytojų, kurios vedė į vidinę laisvę per šokį, savęs pažinimą, atvirumą, jausmą, gamtą ir jos elementus.

Pradėjau sekti savo ciklą, atradau visišką sakralumą savo moteriškume, kas sukūrė erdvę begalei naujų praktikų. Manyje įvyko tokios stiprios transformacijos: tiek fiziškai – pakito kūnas, veido bruožai, net balsas sušvelnėjo, tiek emociškai – tapau žymiai ramesnė ir švelnesnė, atsirado didesnė atjauta kitiems.

Daug į mano gyvenimą patyrimo įnešė emocijų paleidimai bei regresinė terapija. Kai pradėjau dirbti su žmonėmis individualiai, manęs nenustebino tai, kad didžiausi užspaudimai yra būtent seksualume – vidinė nelaisvė atsispindi kūne. Iš patirties pastebėjau, kad dirbant su moterimis didžiausi iššūkiai savęs priėmime yra nemeilė sau, santykiai su antra puse ir nepasitenkinimas seksualiniu gyvenimu.  

Mano pačios stiprus susijungimas su savo seksualumu įvyko, kai ši energija atvėrė mano širdį – dieviškas orgazmas, kuriam nėra jokių žodžių apibūdinti. Aš jaučiu, kad tokios orgazminės būsenos patyrimas yra kiekvienos moters prigimtyje. Būtent dėl to šio kurso metu daug dirbsime su seksualiniu centru ir širdies atvėrimu – tai yra sugrįžimas į save ir raktas harmoningam santykiui su savimi.

Mano intencija kursui – kad kiekviena moteris patirtų savo seksualinę energiją, kuri atveria širdį į meilę. 

Šiuo metu vedu individualias sesijas, organizuoju moterų stovyklas Lietuvoje bei kitose užsienio šalyse, vedu internetinius kursus bei jogos praktikas (esu sertifikuota Hatha jogos instruktorė).

Aurika Valan – moterų įgalintoja ir seksualumo koučerė. 


Augant, kai dėdės ir tetos manęs klausdavo, kuom noriu būti užaugus, tikrai nemaniau, kad uždirbsiu pragyvimui padėdama moterims mylėti save ir patirti orgazmus.

Kaip ir daugelis mūsų, užaugau įsitikinusi, kad esu nekūrybinga, neturėčiau kalbėti per garsiai (nes juk ką žmonės pagalvos”) ar savo buvimu užimti per daug erdvės (nes juk nenoriu, kad kiti jaustųsi blogai, jei aš spinduliuoju gyvenimu?”).

Sąmoningai dirbdama su savo seksualine energija, išties pamilau save,  savo kūną bei susikūriau savo svajonių gyvenimą.  Darbas su šventu seksualumu man tapo pačiu giliausiu savęs transformavimo bei išlaisvinimo keliu. 

Nors keliaudama po pasaulį vedu transformacinius seminarus moterims, daugiausiai laiko praleidžiu vesdama asmenines sesijas. Todėl sukūriau 3 mėn. trukmės koučingo programą moterims “Herojės kelionė į seksualinį pabudimą”. Jos metu vyksta giluminiai gyvenimą keičiantys procesai, kurių dėka moterys pažadina savo autentišką seksualumą bei įkūnija tikrą, nuo išorės nepriklausomą meilę sau. Šių intensyvių sesijų dėka be galo artimai susipažinau su kokiais iššūkiais susiduria moderni moteris. Šitaip kas kartą vis labiau įsitikinu, kad sąmoningas seksualumas yra raktas į pilnavertį gyvenimą paremtą tiesa ir meile.

Gilinant ryšį su seksualumu, transformuojame visą likusį gyvenimą: santykius su aplinkiniais, emocijų priėmimą, ryšį su visata, netgi ryšį su pinigais. Be to, leidus seksualinei energijai natūraliai judėti mūsų kūnu, mes ją galime sąmoningai panaudoti ir kanalizuoti kuriant norimą savo realybę.

Šio kelio dėka, gyvenime išmokau priimti kiekvieną patirtį ir akimirką ne kaip kažką nuo kurio reikia bėgti, bet kaip į sielą išplečiančią dovaną. Pavydžiui, jei kas nors pasakė ką nors skaudaus, mes galime tai tyliai nuryti ir sukurti dar vieną traumos bloką arba prisiimti atsakomybę už šią emociją, suvokti iš kur ji kyla, leisti jai tekėti per kūną ir kartu judėti su ja! Prisiekiu sava patirtim, kad net pyktis gali jaustis orgazmišku! 

Šiuo metu gyvenu su savo partneriu sąmoningoje bendruomenėje Balyje ir dirbu nuotoliniu būdu su moterimis iš savo pasaulio. Vedant kursą mielai pasidalinsiu tropine saule 🙂 

Daugiau informacijos apie mane rasi mano puslapyje (www.aurikavalan.com) arba mano Instagram’e (www.instagram.com/aurikavalan), kur kasdien dalinuosi įkvepiančia, praktiška išmintimi! 

Ieva Žigonė – kurso viešnia, sąmoningos realybės kūrėja. 
.

Paskaitos metu Ieva pasidalins, kaip šamaniškos praktikos jai padėjo atrasti moteriškumą per savo ciklų pažinimą. Kaip pasikeitė jos gyvenimas pradėjus gyventi pagal mėnulio ciklus, kurie veikia moters savijautą, kaip išnyko mėnesininių skausmai ir kodėl jie apskirtai būna. Ieva papasakos, kaip susijungus su gamta ir priėmus save kaip gamtos dalį moteris gali save išlaisvinti ir pažinti iš naujo.

Ieva jau 10 m. užsiima sąmoningu realybės kūrimu, sąmoningai valdydama savo protą, mintis ir būsenas. Kelis kartus ji vyko į keliones Peru su vietiniais šamanais, kuriose tyrinėjo mūsų proto galimybės ir kaip veikia ši realybė, kurioje gyvename.

Šiuo metu Ieva aktyviai organizuoja sąmoningumo stovyklas įvariose pasaulio šalyse, šimtams žmonių padeda atskleisti savo aukščiausią potencialą vesdama įvairius seminarus ir paskaitas, 2019 m. išleido knygą „Sąmoningas realybės kūrimas“ ir yra įkūrusi Sanvajos bendruomenę, jungiančią virš tūkstančio žmonių 


KODĖL RENGIAME ŠĮ KURSĄ IR KOKIA JO NAUDA?

Seksualumas atspindi mūsų patį giliausią ryšį su savimi. 

Seksualinė energija yra mūsų esminė, pati galingiausia energija – jos dėka galime kurti naują gyvybę ir jau vien tai yra žadą atimantis stebuklas. Jei nekuriame naujos gyvybės, seksualinės energijos dėka mes kuriame save, savo svajonių gyvenimus, santykius bei pasaulį keičiančias vizijas. Mūsų erotinė energija nėra kažkokia prabanga skirta išrinktiesiems – ji yra mūsų visų prigimtis, kaip kad ir mūsų kūnai yra šventovė, kurios dėka galime pasiekti gilias, sielą transformuojančias būsenas.

Seksualinė energija kuria, bet užspausta ar iškreipta – griauna. Būtent dėl seksualinės energijos galios, per daugelį amžių ši energija buvo suspausta į rėmus ir apžabota gėdos bei kaltės jausmo. Būtent dėl to gyvename seksualiai užspaustoje kultūroje, kur daugeliui tiesiog gėda turėti atvirą, sveiką pokalbį apie seksualinius troškimus bei poreikius. Tai priveda iki nepatenkintų seksualinių poreikių ir paviršutiniško sekso.

Šiame kurse sieksime suvokti, kad visi mes esame seksualinės būtybės ir tai yra mūsų natūrali, dieviška išraiška. Tyrinėsime, kas yra mūsų tiesa, o kas buvo primesta visuomenės. Darysime efektyvias praktikas, skirtas paleisti emocinius blokus ir išlaisvinti kūnus nuo įtampos bei traumų. Galų gale, prisiminsime kelią namo, per savo kūną, kur meilė sau ir savęs priėmimas tampa natūralia būsena..

Ryšys su mūsų seksualumu atspindi mūsų platesnio gyvenimo kokybę. 

 • Ar gebi pasitikėti ir atsiduoti ne tik savo mylimajam, bet ir visai gyvenimo tėkmei? 
 • Ar gebi pasitikėti savimi taip, kad išgirdus komplimentą, jį sugeri visa siela? Nes juk tu esi neišmatuojamos meilės platybė, neregėto grožio deivė ir jau vien tai, kad egzistuoji šią akimirką, šiame kūne yra stebuklas! Tai, kad dabar skaitai šį tekstą yra įrodymas to, kad šiame gyvenime priėmei begalę teisingų sprendimų, kurie tave privedė iki šios galimybės prisiimti šventą atsakomybę už savo gyvenimą bei meilę sau!
 • Ar jautiesi verta meilės ir malonumo be jokio kaltės jausmo, nesijaučiant skolinga už paslaugą” ir įsipareigojusia duoti ką nors atgal? Meilėje mainų nėra.

Seksualinės energijos patyrimas prasideda su Tavimi jau šią akimirką. Teisingai, ne kitą dieną lovoje, bet dabar pat! 

 • Ar kvėpuodama atveri krūtinę ir mėgaujies kiekvienu šviežaus oro gurkšniu? 
 • Vaikštai pakelta ar nuleista galva? 
 • Ar leidi savo kūnui judėti nevaržomai bei jausmingai išgirdus sielą virpinančią melodiją?
 • Galų gale, kaip ryškiai žiba tavo akys užkrėsdamos aplinkinius tavo meilės gyvenimui pertekliumi?

Šie dalykai yra mūsų meilės sau rodikliai. Jų nenusipirksime parduotuvėje. Jų mums neatneš joks princas ant balto žirgo. Geros naujienos – mes esame savo meilės sau karalienės ir ją galime susikurti sąmoningai bei apgalvotai čia ir dabar. Ištiesk nugarą, giliai įkvėpk atverdama krūtinę ir užmerkus akis pakelk lūpų kampučius. Ar gali mėgautis savo kūno pajautimu iš vidaus?  

Seksualiai įgalinta moteris yra retenybė. Jai nereikia aplinkos patvirtinimo, kad ji yra graži, jausminga ir išmintinga. Ji prisiima atsakomybę už savo malonumą, meilę sau bei emocijas. Ji moka prisipildyti savo gyvybingumo rezervuarą pati. Ji žino, ko nori ir moka to paprašyti. Ji nelaukia, kol kas nors ją padarys pilnesniu” žmogumi, nes ji jau yra pilnavertė, tobula bei pakankama kiekvieną akimirką. Ne, seksualiai įgalinta moteris nėra arogantiška ar sakanti, kad jai kitų nereikia. Priešingai! Ji leidžia gyvenimui per ją tekėti pilnai, nesipriešinant. Ji leidžia kiekvienai giluminei vandenyno bangai paliesti jos esybę ir ją transformuoti.

Mes esame įpratusios neleisti sau jausti. Mes bijome apnuoginti savo širdis. Tačiau, kai uždedame užtvanką savo skausmui, liūdesiui ar pykčiui, kartu užblokuojame ir meilės tėkmę. Dirbant su seksualumu mes pamažu pakeliame šias užtvankas ir šitaip vėlei išmokstame leisti gyvenimo tėkmei paliesti mūsų esmę. Nes kosminis gyvenimo šokis visad vyksta čia ir dabar, esmė tame, kiek giliai mes jį galime priimti?

Šis kursas pakvies tave eiti į savo gilumas. Pati galėsi nuspręsti, kiek giliai norėsi eiti – mes kviesime tave sąmoningai nuspręsti, koks gylis tau yra saugus kiekvieną akimirką.  Bus ašarų, juoko, protu nesuvokiamos seserystės jausmo, naujai atrasto gyvybingumo bei spindesio akyse ir, svarbiausia, suvokimo, kad gali prisiimti atsakomybę už savo laimę ne rytoj, ne kitais metais, bet jau šią akimirką. Tam mums tarnaus mūsų kūnas, kurį išmoksime jausti ir gerbti kaip šventyklą. 

Kuo daugiau įdėsi savęs, tuo giliau transformuosi savo sielą.

Šis kursas tau padės rasti malonumą už miegamojo ribų. Taip, kalbėsime apie orgazmus, mūsų seksualinio malonumo anatomiją, savęs maloninimą kaip dvasinę praktiką. Ir visa tai tau padės pajusti, kaip malonumas persismelkia iš miegamojo į likusį gyvenimą. 

Beje, kalbame ne apie tą trumpalaikį malonumą išgerti taurę vyno ar nusipirkti naują rankinę, bet apie tą nuo išorės nepriklausomą sielos malonumą, kuris mus susieja su visata. Pameni tą sielą užtvindančią ramybę plūduriuojant jūros platybėj ar žvelgiant į šokinėjančius saulės spindulius miške tarp pušų? Kalbame būtent apie šitokį sielos atvirumą tiesiog mylėtis su gyvenimu!

Temos*

 • Kaip atrasti kokybiško laiko sau
 • Ryšio su kūnu kūrimas
 • Išsigryninsime kokia yra kiekvienos mūsų unikali seksualinė išraiška
 • Orgazmo menas, skirtingi orgazmų tipai bei kliūtys orgazmui
 • Sąmoningas mylėjimasis su savimi
 • Krūtų masažas
 • Darbas su ribojančiais įsitikinimais
 • Emocijų paleidimas 
 • Darbas su emocijomis bei jų komunikavimu
 • Moteriškos ir vyryškos energijos balansavimas
 • Savęs gydymas susigrąžinant ryšį su savo vidine mergaite
 • Moters malonumo anatomija
 • Yoni (moters lytinių organų) ligos
 • Yoni mapping” praktinis užsiėmimas (lokalizuosime visas mūsų moteriškos šventovės vietas)
 • Darbas su kvėpavimu, judesiu bei garsu
 • Rytinės praktikos susikūrimas 

Kursą sudaro:

 • 11 paskaitų (teorija ir praktika) su Aurika ir Ieva, po 1–1,5 val.
 • 7 jogos praktikos po 1 val.

Kaip prisijungit prie kurso? 

Kursas jau yra įvykęs ir galima įsigyti įrašus:

Kurso įrašų kaina: 67€
Paskirtis: Moters intymumo šventovė
Bankas: SEB
Vardas: Ieva Padegimaitė
Sąskaitos nr.: LT537044 000470613756
Paypal: aurika.val@gmail.com

Atlikę pavedimą, prisijunkite prie uždaros grupės, kurioje vyks paskaitos:
https://www.facebook.com/groups/3105621426166551 

 

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu ieva.padegimaite@gmail.com