MIESTO ŠAMANO MOKYMAI

Miesto šamanas – kas jis?

Daugelis mūsų, augančių keistose betoninėse džiunglėse, jaučiame visa širdimi, kad šiuolaikinės visuomenės atskirtis nuo gamtos mus veda klaidinga kryptimi. Jaučiame stiprų Motinos Žemės pagalbos šauksmą. Bet ką realaus mes galime nuveikti, kad jai padėtume?

Mes galime tapti Miesto Šamanais – šviesos kariais, kurie, puoselėdami ryšį su Dvasia, daro įtaką visai mus supančiai aplinkai, išplečia savo sąmonę, sustiprina intuiciją ir atranda tikrąjį savo pašaukimą – sukurti Naująją Žemę. Tikrovę, kurioje žmonija pasitelkusi mokslu paremtas dvasines žinias, atstato pusiausvyrą visoje planetoje ir randa būdų gyventi darnoje su savimi kitais bei savo aplinka.

Kad pasiektume šį tikslą, mums reikia padirbėti su savimi, visiškai pabusti iš ilgai trukusio letargo miego ir įsiliejus į betoninių džiunglių struktūrą pakeisti ją iš vidaus. Tai yra mūsų šventa misija, leidžianti žmonijos rasei prisiminti,  kas esame iš tiesų.

Mes, žmonės, šiek tiek užsimiršome. Pamiršome savo didžiules galimybes ir pareigas. Pamiršome, kad esame ne vien fizinis kūnas. Pamiršome apie viską vienijančią dievišką energiją. Pamiršome, kad galime patys išgydyti save. Pamiršome, kas yra magija ir stebuklai. Pamiršome gydančią gamtos galią ir kaip ja naudotis. Atitrūkome nuo Mamos Žemės ir užmiršom savo protėvių palikimą, užkoduotą jų paliktuose simboliuose ir raštuose. Jaučiame didžiulį įkvėpimą padėti jums tai prisiminti ir pasidalinti savo patirtimi Miesto šamano mokymuose jau nuo 2019 m. spalio 1 d.! Taigi, kas laukia kurse?

 • Kurse sužinosite, kas yra miesto šamanas, kokia jo misija ir kaip tapti jos dalimi
 • Pasitelkiant meditacijas nuraminsite protą, išlaisvinsite vidinį magą, leisdami sau pamatyti neribotą savo potencialą
 • Pasidalinsime, kaip mes rūpinamės savo fiziniu kūnu, kad jis nuolatos būtų gyvybingas, jaunas ir sveikas
 • Išsamiai papasakosime apie kankorėžinę liauką ir kodėl taip svarbu ją aktyvuoti. Sužinosite, kas yra taip vadinama „Dievo molekulė“
 • Išanalizuosime senovinius mūsų protėvių simbolius ir jų energetinį veikimą. Taip pat aptarsime kitus stiprius apsauginius ar tam tikras energijas aktyvuojančius simbolius ir jų naudojimą savo kasdienybėje
 • Pasidalinsime, kaip energetiškai išvalyti namų ar darbo erdvę
 • Sužinosite apie gydančių kristalų veikimą ir kaip juos naudoti
 • Daug dėmesio skirsime susijungimui su gamta, jos elementais, gyvybine energija
 • Išsamiai papasakosime apie gydančią gamtos galią ir įvairias priemones, kurios padeda palaikyti fizinio, mentalinio ir dvasinio kūno balansą
 • Atliksime 7 kartų karminio valymo praktiką
 • Išmoksite „skaityti“ mus supančią realybę
 • Susijungsite su savo „Aukštesniuoju aš“ ir išmoksite palaikyti ryšį šiuo savęs aspektu
 • Svarbu: kursas bus vedamas intuityviai ir kai kurios temos gali būti keičiamos pagal dalyvių poreikį ir bendrą grupės energetiką.

Šie ir dar daugiau nuostabių dalykų laukia jūsų internetiniame kurse „Miesto šamano mokymai“, kurį ves du, be galo savo misijai ir keliui atsidavę žmonės, kolegos – Linas Karalius ir Ieva Žigonė:

Spalvingą gyvenimo patirtį turėjęs Linas Karalius, savęs pažinimo kelią pradėjo rytuose, Indijoje. Ilgą laiką jis praleido medituodamas ašramuose, ten patyrė įvairių mistinių patirčių, bet vis jautė, kad jo širdis yra kažkur kitur. Sužinojęs apie Pietų Amerikos šamanus ir jų praktikas, Linas iš karto susidomėjo ir jau daugiau nei prieš 10 metų pradėjo savo pažintį su šamanine tradicija. Pasisėmęs daugybę patirties iš Ekvadoro, Kolumbijos, Brazilijos ir Peru Shipibo šamanų, prieš keletą metų Linas pradėjo savo darbą. Šiuo metu jis yra sertifikuotas KAMBO imuniteto stiprinimo specialistas (www.kambo.lt), atlieka refleksologinius masažus, dirba su Sananga ir Rapé medicinomis iš Amazonės džiunglių. Linas jau daugybei žmonių yra padėjęs išsilaisvinti iš narkotikų, alkoholio ir depresijos liūno. Pats įveikęs ne vieną priklausomybę, šiuo metu jis dalinasi apie sveiką gyvenimo būdą ir džiaugiasi, kad dėl turėtų asmeninių patirčių dabar gali geriau suprasti ir padėti tiems, kuriems sunku.
Ieva Žigonė, daugeliui pažįstama kaip regresijos terapeutė, įvairių kursų, stovyklų organizatorė ir vedėja, jau ketvirtus metus žengia šamaniniu keliu ir yra vieno gerbiamiausio Peru šamano Don Victor Estrada mokinė. Ievos kursus yra išklausę jau daugybė žmonių, kurie visiškai pakeitė savo gyvenimus, išsigydė ligas, pagerino santykius ir kasdienę savijautą. Šiuose kursuose vyksta kažkas tikrai nepaprastai magiško ir stebuklingo. „Mane veda visata, leidžiu jai kalbėti ir reikštis per mane, esu kanalas.“- sako Ieva. Žmonių atsiliepimus galite pamatyti paspaudę čia: atsiliepimai. Kurse Ieva pasidalins tuo, kaip pasikeitė jos gyvenimas, ką ji atrado ir suvokė per pastaruosius metus dirbdama su šamanine tradicija. „Šis kelias man leido dar giliau pažinti save, visatos dėsnius, manifestacijos principus, savęs gydymo galią ir daug kitų dalykų. Esu be galo dėkinga už galimybę dalintis savo patirtimi“ - sako Ieva.

Džiaugiamės pristatydami kurso svečius, kurie praturtins kursą savo patirtimi:

Migle Bačkovaitė – profesionali kristalų terapeutė, dvejus metus studijavusi gydymą kristalais Vibrational Healing Foundation mokykoje, Londone, taip pat - Angelų reiki meistrė. Miglė jau penkerius metus eina šamaniniu keliu ir mokosi dirbti su tokiais augalais meistrais, kaip Wachuma, Willka, Ayahuasca, ir Rapé. Šiuo metu ji taip pat gilinasi į gongų, Tibetietiškų ir kristalų dubenų terapeutinį poveikį žmogui bei aplinkai. Kurse Miglė papasakos, kas yra kristalai, kodėl jie atėjo į mūsų gyvenimą būtent šiuo metu, kokios yra jų fizinės bei metafizinės savybės, kodėl jie yra tokie ypatingi įrankiai energetiniame gydyme, kaip jie veikia mūsų energetinį lauką. Patars, kaip išsirinkti kristalus, kaip juos išvalyti, kaip su jais elgtis kasdieniniame gyvenime, kaip panaudoti namuose, savigydai bei meditacijai. Šiuo metu Miglė gyvena Londone, dirba gyvai ir nuotoliniu būdu.
Rolandas Žigonis – jau keturis metus intensyviai mokosi iš gerbiamo Pietų Amerikos šamano, sąmoningumo kelyje išlaisvinęs meninius gebėjimus šiandien savo darbais prisideda prie pasaulio ekologijos. Šiuo metu Rolandas studijuoja senųjų lietuvių simbolius ir kurso metu atskleis protėvių pasaulėjautą baltų simbolikoje. Nuo neatmenamų laikų mūsų protėviai naudojo tam tikrą simboliką, kurią įamžino savo namuose, drabužiuose, tautinėse juostose, staltiesėse, netgi pasakojimuose. Tuose simboliuose yra užkoduoti šventos geometrijos raštai, randami visose pasaulio kultūrose ir turintys tam tikras reikšmes, nešantys savo žinutę. Rolandas papasakos, ką būtent protėviai perduoda mums per šiuos simbolius, kokios išminties galime pasisemti iš jų ir kaip tai pritaikyti kasdienybėje.

Kartais reikia nueiti nemažą kelią, kad prisimintum visa tai. Kad patirtum, išgyventum, įsisąmonintum visiškai naują pasaulio ir savo prigimties suvokimą ir atsimintum, kas iš tiesų esi. Šamaninis kelias yra tas kelias, kuris leido mums prisiminti tai. Šis kelias yra tai, kas įkvėpė mus kurti naują realybę – rojų žemėje. Todėl norime tuo pasidalinti ir su jumis. Norime įkvėpti jus gyventi kitokį, magijos ir stebuklų kupiną, gyvenimą, kuriame pažinsite save naujai, suvokę, kiek daug didybės turite savyje, ir kiek daug įtakos galite padaryti pasauliui praktikuodami miesto šamano praktikas. 

 • Kursas vyks visą 2019 m. spalio mėnesį, pradėsime spalio 1 d. vakarą. Iš viso bus įrašytos 22 paskaitos, kurias galėsite išklausyti jums patogiu metu
 • Paskaitos vyks internetu, uždaroje Facebook grupėje, kur galėsime bendrauti, užduoti klausimus, diskutuoti, todėl, galite jungtis iš bet kurio pasaulio kampelio
 • Gyvai paskaitų klausytis galėsite kiekvieną vakarą, jos vyks kasdien, išskyrus penktadienius ir šeštadienius
 • Kursas patogus net ir labai užimtiems ar keliaujantiems žmonėms, nes paskaitas galima išklausyti bet kada (paskaitai įvykus, jos įrašas iš karto atsiranda grupėje, todėl nebūtina paskaitos klausytis nurodytą valandą)
 • Įsigiję kursą visada turėsite galimybę pasiekti kurso įrašus
 • Miesto šamano mokymai tai – įvadas į kitais metais vyksiantį, dar gilesnį kursą pažengusiesiems.
 • Rekomenduojame kursą įsigyti iki spalio 1 dienos, kadangi žiūrint gyvas paskaitas turėsite galimybę užduoti klausimus gyvos transliacijos metu, kelti sau aktualias temas ir gauti visus atsakymus iš karto

Kursą vainikuos dalyvių susitikimas, sąmoningas bendraminčių vakarėlis, kuris vyks labai ypatingoje erdvėje, spalio 31 d. Helovino vakarą, netoli Vilniaus. Įkūniję šamanus šėlsime meilės ir šviesos fiestoje! Todėl labai kviečiame jungtis prie kurso nuo spalio mėnesio, nes tik nuo spalio mėnesio užsiregistravę žmonės, turės progą susitikti gyvai ir dalyvauti specialiame kurso renginyje!

NESVARBU, KIEK PATIRTIES TURITE SĄMONINGUMO KELYJE – JEI NORITE TAPTI MIESTO ŠAMANU, ŠIE MOKYMAI SKIRTI JUMS
Prisijungti galite sumokėję už kursą. Spauskite čia ir apmokėję gausite elektroninį laišką su nuoroda į uždarą kurso grupę:

Jei kyla klausimų, rašykite mums el. paštu infosanvaja@gmail.com arba skambinkite numeriu +37060519596

KITI KURSAI:

×
×

Krepšelis

X
X