Meditacijų kursas

Daugiau nei 15 val.

Darbas su savimi

Padidėja laimės ir pilnatvės pojūtis

Užsimerk. Įkvėpk, iškvėpk ir atsipalaiduok. Pasinerk į nuostabų vaizduotės pasaulį…

Tai 31 dienos trukmės meditacijų kursas, kuriame kas dieną vyks teminės 30 min. meditacijos tavo proto ir sielos ramybei.

Šiame kurse nėra mokymų, mažai pasakojimų, tačiau vyksta tiesioginis patyrimas per meditacijas.

Protas įpratęs ieškoti žinių ir paaiškinimų, tačiau jis niekuomet neras jausmo, per kurį vyksta tikras giluminis suvokimas ir patyrimas viso to, kas yra. Tik širdis mums gali padėti iš tikrųjų pažinti save ir mus supanti pasaulį. Meditacijų metu nuraminsime protą ir eisime tiesiai į širdį… Kuri girdi tūkstančius žvaigždžių šnaresių.

Kurso efektas – gali būti, kad pradėsite aiškiau jausti ko norite gyvenime. Aiškiau žinosite, kurį kelią pasirinkti, kas jums labiau tinka. Gali būti, kad aiškiau suvoksite savo paskirtį ir misiją šioje patirtyje. Gali būti, kad pagerės jūsų santykiai su artimiausiais žmonėmis. Gali būti, kad pradėsite jausti begalinės meilės ir džiaugsmo jausmą. Gali būti, kad pradėsite maloniau jausti savo kūną. Gali būti, kad kasdienybėje patirsite vis daugiau ramybės ir atsipalaidavimo. Gali būti, kad pradėsite mylėti save. Gali būti, kad pradėsite gyventi laisvos sielos gyvenimą.

Jeigu šie pokyčiai jūsų negąsdina – kviečiu prisijungti prie intensyvaus patyriminio kurso.

Jei turite klausimų rašykite el. paštu info@sanvaja.lt

KITI KURSAI: