KELIONĘ PERKELIAME Į 2021 METUS!

V
isas moteris kviečiame į ypatingą kelionę Glastonburyje susijungti su savo prigimtimi ir išlaisvinti vidines galias vienose energetiškai stipriausių vietų pasaulyje. Dalyvių grupelė bus labai nedidelė – tik 10 moterų – todėl nepraleiskite progos patirti tai, ko jūsų siela laukia jau šimtus metų.

Į šią išvyką kviečiu drąsias ir intuityvias moterys, kurios paskaičiusios aprašymą, nebegalės ramiai sedėti vietoje, nes širdyje kažkas labai stipriai kvies vykti.

Kuo ypatinga ši išvyka?

Vyksime į vienas galingiausių energetinių vietų planetoje. Lankysime šventas vietas, kurias mums paliko stipriai su savo vidine išmintimi susijungę protėviai. Tiktai žinant, kaip aktyvuoti tam tikras energijas tose galios vietose, galima pajusti tikrąją objektų prasmę, todėl kelionėje jums parodysime, kaip tai padaryti ir kaip pasinaudoti senolių palikimu mums, kad galėtume pakeisti savo gyvenimą bei pažadinti aukščiausią potencialą savyje. Tai vietos, kuriose gimsta magija, kur vykdavo daugybė šventų ritualų ir apeigų. Iki šiol žmonės iš viso pasaulio vyksta čia susijungti su tokiais kosminiais portalais, kaip Stounhendžas (tarpgalaktiniai vartai), Eivberis (Žemės įsčios), Chalice Well parkas (elementalai, fėjos), White Spring šulinys (moteriškumas) ir daugiau, tam, kad atgaivintų protėvių išmintį, susijungtų su gamta, savimi ir natūralia Visatos harmonija. 


Kas Jūsų laukia šios magiškos išvykos metu?

Įsikursime nuostabiuose Angelų namuose Glastonburyje. Susipažinsime, pasidalinsime savo intencijomis ir susijungsime su dvasiniais vedliais – atversime erdvę gydymui ir iniciacijoms. Nuotraukos iš Angelų namų, kuriuose apsistosime:

Vyksime aplankyti tarpgalaktinių vartų – Stounhendžo, keliausime į Eivberio (Avebury) akmenų ratą ir susipažinisime su magiškuoju medžiu. Taip pat aplankysime senovinės kapavietės susijungimui su proteviais.

Kuo ypatingos šios jėgos vietos?


Eivberis
 (gimda) jungiasi su Anglijos širdim per Glastonburį ir trečiąją akį Stonehendžą, ir taip sukuria trigubą šventyklą – gimdos, širdies ir protoStounhendžas yra architektūriškai sudėtingiausias akmenų statinys pasaulyje. Akmenys buvo gabenami iš nesuvokiamų atstumų ir pastatyti labai imantriomis technikomis, dėl to archeologai iki šiol nesupranta, kaip tuometinis žmogus galėjo juos pastatyti. Tikima, kad Stounhendžas buvo pastatytas mėnulio užtemimams skaičiuoti, yra susijęs su vandens elementu, dangaus kūnais bei visu kosmosu. Taip pat šiuose akmenyse yra užkoduotos mūsų protėvių patirtys ir informacija. Stounhendžas stovi ant elektromagnetinių Žemės linijų susikirtimo taškų, tai – tarpdimensinis portalas, siejamas su trečiosios akies aktyvacija.

Eivberio akmenų ratas yra vienas didžiausių akmenų ratų Žemėje. Tai viena svarbiausių ritualinių vietų visoje Didžiojoje Britanijoje. Tūkstančius metų čia buvo priimami gimdymai ir vykdavo šventos sueitys tarp moterų ir vyrų. Čia labai stipriai juntama antrosios čakros vibracija, todėl pasinaudodamos šia energija galėsime harmonizuoti savo santykius, kūrybą, seksualinę energiją. Nors šios energija čia labai stipri, tuo pačiu ji švelni, moteriška ir gydanti. Pagrindinis akmenų ratas simbolizuoja gimdą ir du kiaušintakius, iš kurių moteriškasis buvo labiausiai sunaikintas ir pamirštas, o jo akmenys buvo panaudoti aplinkinių kaimų namų statyboms. Eivberis šiandien žinomas kaip piligriminis taškas moterims ir vyrams, kurie siekia suvokti senovinės paslaptis, susijusias su seksualine energija ir gimdos jėga. Eivberis yra lyg mūsų motinos žemė įsčios. Tai viena stipriausių energetinių vietų žemėje.

Šioje teritorijoje taip pat driekiasi Maiklo ir Marijos energetinės juostos, kurios simbolizuoja vyrišką ir moterišką pradus, kartu sukurdamos energetinę šventyklą. Šios linijos persikryžiuoja ir susitinka tamsiuose ir drėgnuose gimdos rūmuose Eivberyje, dar vadinamuose Vakarų Kenneto Ilguoju kapininynu – čia sustosime pagerbti savo protėvių. Kaip ir prieš tūkstančius metų, taip ir šiais laikais, žmonės vis dar naudoja protėvių kapinyno olą šventiems ritualams ir ceremonijoms naudojant šių žemių gamtos mediciną – magiškuosius grybukus. Per mėnulio pilnatį čia atliekami grybų medicinos ritualai atveria galingus portalus į žvaigždes ir kitas galaktikas.

Keliausime į magišką Chalice Well parką, kur vyks susijungimas su elementalais, fėjomis, šventosios versmės saugotojų dvasiomis, taip pat turėsime meditaciją magiškame sode. Vyksime į White Spring vandens šventyklą, kur gausime vandens iniciaciją. White Spring šulinys, esantis netoliese simbolizuoja moterišką lytinį organą Yoni. 

Challice vandens šventykloje nuo kalvos papėdės suteka dvi gydančios srovės – raudonoji ir baltoji. Čia yra pagerbiamas vanduo ir galima subalansuoti santykius bei vyrišką ir moterišką protėvių linijas. Vanduo yra geriamas ir, pasak daugybės žmonių pasakojimų, yra pagydęs net labai sunkias ligas. Šios srovės yra vadinamos šventomis srovėmis, čia mes nuogos žengsime susiliejimui su tyriausiu gamtos elementu – vandeniu.

Kopsime pagerbti Glastonburyje kalvos višūnėje stovinčio statinio – Tor , kuris simbolizuoja vyrišką lytinį organą Lingam

Priešpaskutinę dieną turėsime šventą ceremoniją vandens šventykloje! Vanduo – stebuklingas elementas, skirtas atsinaujinimui, visko, kas nebereikalinga paleidimui ir visiškai naujai pradžiai savo gyvenime. Ceremonijai reikia turėti ilgą baltą suknelę/sijoną.

Kelionės programa:

1 diena:

12:00 — Atvykimas ir įsikūrimas nuostabiuose Angelų namuose Glastonburyje.
13:00 — Pietūs savarinkiškai miestelyje.
16:00 — Atidarymas
19:00 — Vakarienė miestelyje savarankiška (galima nusipirkti maisto parduotuvė ir
pasigaminti asmeniškai, nes šalia yra parduotuvė, o viloje – virtuvė)
20:30 — Vakaro meditacija
,

2 diena:

08:00 — Ryto meditacija
09:00 — Pusryčiai
10:00 — Vykstame aplankyti Stounhendžo, toliau keliaujame į Eivberį (Avebury), pietūs vietoje. Apsilankymas akmenų rate bei susipažinimas su magiškuoju medžiu. Grįžtant atgal sustojame prie senovinės kapavietės susijungimui su proteviais.
18:00 — Grįžtame į vilą
19:00 — Vakarienė savarankiškai
20:30 — Vakaro meditacija

3 diena:

08:00 − Ryto meditacija
09:00 − Pusryčiai
10:00 − Vykstame į magišką parką – Chalice Well
12:00 – Glastonbury Tor pagerbimas (kopimas į kalną)
14:00 − Pietūs savarankiškai
16:00 − Ceremonija vandens šventykloje

4 diena:

10:00 − Išsikraustymas iš kamabrių.
10:00 – Pusryčiai
11:00 – Laisvas laikas, parduotuvės
12:00 − Vykstame į White Spring, apsilankymas vandens šventykloje, vandens
iniciacija.
13:30 – Glastonbury Tor kalno papėdėje atsisveikinimas ir stovyklos uždarymas.

Stovyklos vedlės:

Ieva jau 10 m. užsiima sąmoningu realybės kūrimu, sąmoningai valdydama savo protą, mintis ir būsenas. Kelis kartus ji vyko į keliones Peru su vietiniais šamanais, kuriose tyrinėjo mūsų proto galimybės ir kaip veikia ši realybė, kurioje gyvename. Šiuo metu Ieva aktyviai organizuoja sąmoningumo stovyklas įvariose pasaulio šalyse, šimtams žmonių padeda atskleisti savo aukščiausią potencialą vesdama įvairius seminarus ir paskaitas, 2019 m. išleido knygą „Sąmoningas realybės kūrimas“ ir yra įkūrusi Sanvajos bendruomenę, jungiančią virš tūkstančio žmonių. Ieva naudoja įvairius darbo su žmonėmis metodus: tikslų ir svajonių realizavimo principai, emocijų paleidimo praktika, išsilaisvinimas nuo senų traumų ir ribojančių įsitikinimų, darbas su praeitais gyvenimais. Integruojamos šamaniškos praktikos, subalansuojama vyriška ir moteriška energijos, žmogui padedama prisiminti jo prigimtį, pajusti vienį su gamta, atrasti save iš naujo, gyventi visiškoje pilnatvėje ir gausoje.

Konsuelo yra Sielos architektė remianti žmones, kurie per gyvenimą eina dvasiniu keliu. Būdama 13-os metų Konsuelo susapnavo pranašišką sapną apie Šamanus, kurio niekada negalėjo pamiršti ir iki šiol prisimena kiekvieną jo detalę. Prieš aštuonerius metus pradėjusi pirmas meditacijos praktikas ir pastebėjusi kaip jos vidinė būsena keičia realybės patyrimą – Konsuelo leidosi į ilgus savęs ieškojimus. Prieš 4 metus turėjusi labai sunkius patyrimus santykiuose, kuriuose ji buvo netgi prismaugta iki sąmonės netekimo, Konsuelo suprato, kad vien meditacijos čia neužtenka ir tuomet magišku keliu į jos gyvenimą atėjo emocijų paleidimo praktika bei Gamtos Medicina. Vienoje iš stovyklų ji atrado muzikinį barškutį (maraca) iš savo sapno, tada ir prasidėjo vaikystėje sapnuoto sapno atsiskleidimas ir visiška jo realizavimosi kelio pradžia. Sapnas buvo apie moterų grįžimą į savo galią ir žmonių budinimą. Gyvenimas pradėjo keistis kosminiu greičiu. Nuo to laiko Konsuelo mokėsi iš Meistrų iš viso pasaulio: savęs suvokimo meistrais iš Indijos, tantros guru, asmeninės sėkmės iš JAV, bio-energetikais, Kvėpavimo specialistais bei Peru šamanais. Kelerius metus dirbusi su žmonėmis, transformuojant pasąmoninės programas, trukdančias džiaugsmingai gyventi, pernai metais nuvažiavusi į Peru džiungles gerti galios augalų dietų Konsuelai atsivėrė energetinių žemės ir žmogaus laukų pajautimas, kurį ji integruoja į savo šamaninio pobūdžio energetinį gydimą. Taip pat gavusi Tanros meistro iniciaciją pagal senovės tradicijas, kas atvėrė naują suvokimą apie seksualumą ir seksualinę energiją. Šiemet gavusi Rape medicinos iniciaciją, kuri dabar yra dar viena priemonė padedanti daryti energetinius gydimus žmonėms. Į savo praktikas Konsuelo integruoja žinias surinktas iš asmeninių patyrimų. Ji tiki, kad pradžioje žmogus turi suvokti, kas jis iš tiesų yra ir tik tada pradėti kurti savo sėkmingą gyvenimą. 

Karolina: „Aš esu čia tam, kad įkvėpčiau tave pokyčiui, naujam požiūriui, ramybei, lengvumui, džiaugsmui. Pirmieji mano žingsniai į sąmoningumą prasidėjo dar 14 m. nuvykus susitikti su toltekų nagvaliu. Vėliau sekė vis daugiau knygų, kursų, emocijų paleidimo praktika, tobulėjimo stovyklos, dar daugiau kursų… Prisiėmusi atsakomybę už savo gyvenimą pradėjau keisti santykį su savimi. Tada harmonizavau ir santykius su artimaisiais. Grįžo pasitikėjimas pasauliu. Grįžo mane džiuginančios veiklos ir dabar kasdien darau tik tai, kas man prasminga ir įkvepia. Teku kartu su gyvenimu. Kiekviena diena mane veda tik į dar gilesnę ramybę ir taiką su savimi ir viskuo, kas aplink. Stovyklos metu parodysiu, kaip unikaliai ir paprastai galima išlaisvinti save pasitelkiant emocijų paleidimo praktiką bei atvirumą. Mano žinutė pasauliui ir Tau: Esi beribis įkvėpimas, nesibaigiantis džiaugsmas, esi daug daugiau, nei kada nors svajojai.

Išvykos datos: 

Pirmoji išvyka (lietuvių kalba) tik moterims data bus patikslinta
Antroji išvyka (vyks vertimas į anglų kalbą) tiek vyrams, tiek moterims  – 
data bus patikslinta

Visoms dalyvėms DOVANOJAME kursą „Šventas moteriškumas“

Pasiruošimas kelionei prasidės nuo šio kurso. Jį būtina išklausyti, norint gauti 100% naudą iš būsimos išvykos.
Dovana

DĖMESIO! Dalyvių skaičius itin ribotas!

Registracija patvirtinama pervedus 200 EUR negrąžinamą avansą. Žemiau užpildžius REGISTRACIJOS FORMĄ atsiųsime rekvizitus pavedimui. Mokėjimo planas: 200 EUR - registruojantis, 200 EUR iki balandžio 15 d., 370 EUR - iki gegužės 15 d.
670 Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Apgyvendinimas Angelic Healing centre
  • Transportas vietoje
  • Pusryčiai
  • Kelionės programa

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu info@sanvaja.lt 

Kelionės programa: