Šis internetinis kursas tai – 15 paskaitų ciklas, sukurtas remiantis kvantinių fizikų atradimais, apie tai, kaip kurti nuostabią realybę naudojantis savo protu.

JAU DABAR GALITE ĮSIGYTI KURSO ĮRAŠUS PIGIAU!
Vietoj 77€, — 50€!

Geriausiai kursą apibūdina pačių dalyvių atsiliepimai, dalinamės vienu iš jų:

„Taigi, kursas baigiasi, o gyvenimas tęsiasi. Man šitas kursas buvo tikra magija. Kadangi per ankstesnius kursus, keliones ir stovyklas su Ieva esu labai pasikeitusi ir pakeitusi savo realybę, tai tik trumpai aprašysiu, ką šis kursas man dave, nes šiaip čia būtų galima rašyti be galo:

 • Dar daugiau pasitikėjimo savimi, daug mažiau baimių, noras veikti (anksčiau buvau linkusi į baimes ir atidėliojimą), dar harmoningesnius santykius su aplinka, labai labai daug sinhronizacijų, ypač skaičių.
 • Dar didesnį susijungimą su Dievu (net mano kaimynės pastebėjo pokytį ir mane pakvietė į savo religinius susitikimus sekmadieniais) 🙂
 • Dar didesnį pasitikęjimą visata, savimi, dar daugiau ramybės, harmonijos, didesnį kūno pajautimą (pradėjau kasryt daryti kvėpavimo praktikas ir maudytis po šaltu dušu, taip pat pasninkavimo praktiką pradejau daryti, kuri yra puikiai man tinkanti, ne tik kūno detoksui, bet kaip puiki emocinio bei psichinio kūno praktika.
 • Įkvėpimą daryti moterų ratus. 
 • Didžiulį dėkingumo jausmą kasdien už viską, už patį gyvenimą, patyrimą, kurį patiriu. Aš dabar patiriu tokį dėkingumą, kad net apsiverkiu, kartais kūnas šiurpais nueina – tai yra stebuklas. Taip pat leidžiu sau jausti visus jausmus, juos priimu ir pasirenku savo būsenas, nes dabar jau moku pasirinkti, kokią realybę kuriu, todėl kuriu tą, ką noriu matyti savo gyvenime.

Labai nuostabūs kursiokai – myliu jus visus. Svarbiausia, kad mano širdis atvira, tai yra neapsakomas jausmas, jį galima tik patirti, todėl to visiems ir linkiu. Begalinis Ačiū Ievai, tu nuostabi!“ – Ugnė

Kaip jūs kuriate savo gyvenimą? Kiek malonumo sau leidžiate patirti?

Ar žinojote, kad kvantinės fizikos mokslininkai yra įrodę, kad materija neturi konkrečios išraiškos, kol nėra stebėtojo, kuris ją apibrėžtų? Be stebėtojo, materija yra tik didžiulis visų įmanomų reiškinių, veiksnių, objektų ir kitokių išsireiškimų laukas. Tai reiškia, kad viskas egzistuoja vienu metu. Viskas ir kartu niekas. Ir TIK TUOMET, kai atsiranda stebėtojas ir sukoncentruoja savo dėmesį, tuomet materija seka ta mintimi ir ją atspindi. 

„Kvantinės fizikos specialistai atskleidė, kad atomą sudarančias daleles stebintis (ar matuojantis) asmuo daro įtaką energijos ir materijos elgsenai. Kvantiniai eksperimentai pademonstravo, kad elektronai vienu metu egzistuoja begalėje nematomo energijos lauko vietų. Tačiau kurioje nors vietoje elektronas pasirodo tik tada, kai stebėtojas sutelkia dėmesį į šį jo potencialaus buvimo tašką. Kitaip tariant, dalelė nepasirodo tikrovėje, tai yra įprastoje keturių matmenų visatoje (laike ir erdvėje), kol nepradedama jos stebėti. Kvantinės fizikos teoretikai šį reiškinį vadina „banginės funkcijos redukcija“ arba „stebėtojo efektu“

(Ištrauka iš knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi“, Dr. Joe Dispenza)

Ar suvokiate kokia didelę galią mes turime? Jeigu dar ne, aš būtinai jums padėsiu tai suprasti, ir pradėsiu nuo vieno, moksliniais tyrimais įrodyto fakto: suderinus pakilią būseną ir mūsų ketinimą, mes galime daryti realius pokyčius materijoje!

(Tai įrodančio eksperimento aprašymą rasite knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi“ Dr. Joe Dispenza 43-45 psl.)

Sąmoningai savo realybę kuriu jau 10 metų ir per šiuos metus sukaupiau įvairios patirties. Nuo pardavėjos, kuri lankstydavo drabužius parduotuvėje iki nuosavo verslo ir apartamentų ant ežero kranto, galiausiai, laisvo grafiko ir kelionių po visą pasaulį su nuostabiausiais žmonėmis! Tai tik maža dalis viso to, kaip mintimis sugebėjau pakeisti savo gyvenimą. Nepaisant to, aš žinau, kad daugelis sąmoningai kuriančių savo gyvenimą išgyvena ir sudėtingų momentų. Pasitaiko tokių dienų, kai nebesinori tikėti stebuklais, pasaulis apniūksta ir viską norisi mesti. Iš savo patirties žinau, kaip tokiomis akimirkomis yra gyvybiškai svarbus sąmoningas palaikymas ir pagalba grįžti į aukštas vibracijas! Dažnai tiesiog užsisukame minčių labirintuose ir tokios būsenos mus aplanko tik dėl pervargusio proto! Jam tiesiog reikia poilsio ir meilės.

Taigi, mielieji, šis kursas yra skirtas jūsų proto ramybei ir sielos malonumui. Jame mes kartu maudysimės gėlių žieduose, nuostabiuose aromatuose ir gersime gyvenimą pilnais gurkšniais, užkasdami didžiule meilės sau porcija. Stengtis nieko nereikės, tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis. Štai kokia šio kurso esmė. Padėti jums nuraminti protą ir pasiekti kuo aukštesnes vibracijas, kad galėtumėte dar lengviau ir dar paprasčiau pritraukti tai, ko norite į savo gyvenimą. 

Dažnai žmonės savęs pažinimo procesą paverčia tikra kančia. Esame įpratę save spausti, daug iš savęs reikalauti, smerkti, viską daryti labai „rimtai“ ir įsitempus. Tačiau nei paleidimų procesas, nei meditacija ar kitos transformuojančios praktikos neturi vykti su įtampa! Šios energijos kaip tik trukdo lengvai judėti norima linkme, todėl šio kurso metu mokysimės keisti savo gyvenimą su meile, lengvumu ir ramybe. Nebūtina taip stipriai savęs spausti. Išmoksite, kad pasidavimas, atsidavimas ir švelnumas sau yra efektyviausia praktika!

Šis kursas bus labiau praktinis nei teorinis. Daug medituosime ir padėsime sau pereiti į realybę, kur patiriame pačią geriausią savo paties versiją. Teorinėje dalyje aptarsime pagrindines manifestacijos kliūtis, pagrindines iliuzijas, į kurias dažniausiai papuola mūsų protas. Kaip visada leisiu mane vesti dieviškai šviesai, tam, kad perteikčiau tai, kas svarbiausia jums.

Kuo daugiau dėmesio sutelksime į atsipalaidavimą, malonumą – tuo daugiau sukursime jo savo gyvenime.

Ištrauka iš kurso dalyvės Indrės atsiliepimo:

„Pirma savaitė buvo kosminė – daug naujų idejų tiesiog plaukė, ateidavo konkretūs veiksmai, ką reikia padaryti, supratau, kas miela mano širdžiai, kas uždega veikti. Ir pradėjau veikti! Anksčiau atidėliodavau veikimą, sugalvodavau, kodėl nedaryti, apimdavo apatija. Bet bendra grupės energetika tarsi pastūmejo judėti į priekį. Ir tikrai su tuo įkeltu video apie senąją versiją, atrodo, dingo tos savybės. Mažiau noro kontroliuoti, nepasitikėjiimo – daugiau buvimo čia ir dabar, džiaugsmo, malonumo. Labai esu dėkinga už nuostabias meditacijas apie Dievą ir aukštesnįjį Aš. Ir šiaip visos paskaitos ir Ievos energija nerealiai įkvepia ir tikrai klausysiu kursą dar kartą.“ -Indrė

 

Jeigu dar nepavargote skaityti, pasakysiu dar vieną dalyką: ankščiau buvau įsitikinusi, kad kuo daugiau stengsiuosi, kuo daugiau dirbsiu – tuo daugiau turėsiu. Turėsiu ką, neaišku. Šis pasąmoninis įsitikinimas keliavo iš kartų į kartas ir taip paplito, tapo toks natūralus ir savaime suprantamas, kad daugelį mūsų užsuko žiurkių rate. Tačiau, kaip nuostabu atrasti kitokius gyvenimo patyrimo būdus! Kaip gera žinoti, jog visai nebūtina verstis per galvą, stengtis, prisiversti save kažką daryti, tam, kad pasiektum, ko nori. Yra ir galimybė tiesiog mėgautis, džiaugtis, būti ir gauti viską ko reikia. Ar norite tai patirti?

Jei taip – kviečiu jus į nuotykį, gan paprastą, tačiau labai efektyvų. Perspėju, šiame kurse jūs nesužinosite nieko naujo (na, nebent dar negirdėjote apie tai, kaip veikia kvantinė fizika, tada tikrai bus daug naujo!), tačiau manau, daugelis iš jūsų jau esate susipažinę su šiomis teorijomis, tad metas prieiti prie praktikos!

Jeigu niekada ankščiau nesate susidūrę su kvantine fizika ir kaip tai panaudoti savo realybės kūrimui, rekomenduoju iki kurso perskaityti bent vieną iš šių knygų:

Dr. Joe Dispenza „Atsikratykite įpročio būti savimi“
Vadim Zeland „Transerfingas. Likimo valdymo galimybes“

Kurso dalyvės Jurgos pasiekimai:

Šis kursas – kažkas „wow“  ir davė labai daug:

 • Aiškus suvokimas, jog ČIA ir DABAR svarbiausia.
 • Pagarba sau – tai raktas į sėkmę.
 • Viskas veikia tiek, kiek mes veikiame.
 • Aš esu tai, kuo tikiu ir ką „matau“.
 • Mantrų kartojimas – tobulos realybės kūrimas.
 • Pasiryžimas veikti – tikslo priartėjimas kosminiu greičiau. Anksčiau vis manydavau jog užtenka tik panorėt, o Visata už mane nuveiks. 
 • Reakcija į dirgiklius (anksčiau buvusius) visiškai kitokia. Aš rami kaip niekada, balso tonas ramesnis, rakcijos ramesnės.
 • Manifestavau moterų kelionę į Alikantę (anksčiau nesupratau kaip įmanoma kažką manifestuoti).
 • Pastebiu ženklus įvairius, gaunu veiklų pasiūlymus, ko troškau visada.
 • Dažnai saves klausiu ar to aš noriu, klausau daugiau širdies.
 • Į situacijas pradėjau žvelgti lengvai, žaismingai, kas anksčiau išmuždavo saugiklius.

  Esu laaabai dėkinga Ievai už akių atvėrimą. – Jurga

 

Gyvos kurso transliacijos jau baigėsi – GALITE JUNGTIS DABAR IR KLAUSYTIS ĮRAŠŲ

 • Kurse rasite 14 paskaitų įrašus su namų darbais
 • Vienos paskaitos trukmė apie 60 min.
 • Paskaitų įrašai yra Facebook grupėje.
 • Kursas patogus net ir labai užimtiems ar keliaujantiems žmonėms, nes paskaitas galima išklausyti bet kada jums patogiu metu, nepriklausomai nuo to, kur esate.
 • Įsigiję kursą visada turėsite galimybę pasiekti kurso įrašus.
 • Kurso grupė – atskira bendraminčių bendruomenė, kurioje galite drąsiai dalintis, klausti, diskutuoti su jau esamais dalyviais
 • Baigę kursą turėsite galimybę prisijungti prie Sanvajos bendruomenės ir gauti informaciją apie uždarus renginius.

P.S. Nepaisant moteriškų spalvų ir nuotraukų, kurias matote šiame aprašyme, kursas, be abejonės, skirtas visiems – tiek vyrams, tiek moterims! 🙂

Rekomendacijos prieš pradedant kursą ir jo metu:

 • Nežiūrėti televizijos 2 savaitės iki kursų, kurso metu ir 2 savaitės po kurso.
 • Nevartoti alkoholio.
 • Jeigu norite efektyvesnių rezultatų rekomenduojame kuo gyvesnę augalinę mitybą prieš kursą ir jo metu.
 • Rekomenduojamas fizinis aktyvumas ir bent 30 min. gryname ore kiekvieną dieną.
 • Socialiniais tinklais naudotis tik tikslingai ir sąmoningai.


  Tai ne mistika ar magija, tai mokslas! Ir šis mokslas labai stipriai pakeis jūsų gyvenimą. 

Šį kursą taip pat galite padovanoti Jums brangiam žmogui! Paspaudę „Dovanoti kitam“ ir įsigiję kursą, į savo elektroninį paštą gausite failą, kurį galėsite atsispausdinti, kaip kuponą ir padovanoti gyvai arba paprasčiausiai nusiųsti kitam virtualiai. 

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu info@sanvaja.lt 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KITI KURSAI: