INTERNETINIS KURSAS - MEILĖ MAISTUI

Pristatome pirmąjį Ievos Padegimaitės internetinį kursą – MEILĖ MAISTUI! 

Maistas – Dievų dovana, o gal prakeiksmas? Išties, valgymas yra vienas didžiausių malonumų, o kai gyvenime nelieka balanso, kai prarandame gyvenimo džiaugsmą, kažkur pastringame, ar neleidžiame sau kitų malonumų – neriam į kraštutinumus ir, deja, daugeliui maistas tampa iššūkiu. Galbūt persivalgymo problemos, galbūt atvirkščiai – nevalgymas, gal kartais tiesiog negalime atsispirti saldumynams ir su vienu prisėdimu galim sukirsti didelį gabalą šokolado ar dėžę ledų, o gal naktį prasideda alkio priepuolis ir negalime sustoti? Sunkiausias momentas yra tas, kad po to save labai graužiame už visus nuklydimus. Valgymo sutrikimai – didelė problema šiuolaikiniame pasaulyje, atrodo mes viską turime ir galbūt turime per daug, ir štai mus persekioja maisto baubas.ir

Šiame internetiniame kurse dirbsime visuose lygmenyse – fiziniame, emociniame ir dvasiniame.

  • Paleisime vaikystės traumas, susijusias su valgymu
  • Transformuosime pasąmoninius blokus susijusius su mityba (daugybę amžių žmonės kęsdavo alkį ir visi šie patyrimai gali aktyvuotis dabartiniame gyvenime)
  • Bus praktikos skirtos patirti malonumui ir džiaugsmui valgant
  • Turėsime viešnią – mitybos specialistę Agnę Raslanaitę, kuri pasidalins, nuo ko pradėti sveiką gyvenimo būdą, savęs neįkalinant jokiose dietose ir taip pat pasidalins savo sėkmės istorija.

 

Ieva Padegimaitė

„Nuo paauglystės labai domėjausi mitybos tema, daug teko išbandyti, bet didžiausias pokytis įvyko dvasiniame lygmeny, kai transformavau vaikystėje patirtą traumą, išlaisvinau savo vidinį vaiką, mažą mergytę, kuri užspausta galėjo mėgautis tik saldumynais, o kai išsilaisvinau, tiesiog dingo nenormalus noras saldumynams, o iš to gavau impulsą valgyti tai kas man patinka, kas mano kūnui yra lengva ir gera. Išties, dabar valgau maistą su visišku pasimėgavimu ir džiaugsmu, o ir to maisto nebesinori tiek daug, kaskart jaučiu kaip su kiekvienu maistu kyla vibracijos aukštyn, kas atneša man didelį džiaugsmą ir mėgavimąsi maistu. Dar įdomus faktas, po didžiosios transformacijos, per vieną dieną nukrito svoris, kuris taip ir nesugrįžo, šitam fenomenui neturiu logiško paaiškinimo, bet manau, kad energetiniame lygmenyje pasileido sukauptos programos, kurios fiziniame kūne išties turėjo svorio. 

Kurso metu pasidalinsiu savo patirtimi, padėsiu transformuoti energijas, kurios blokuoja harmoningą santykį su maistu. Parodysiu smagius ir netikėtus būdus kaip mėgautis valgymu. O rytais turėsime jogos asanų praktikas, kurios bus gan lengvos bei meditatyvios“ 

Šiuo metu Ieva veda moterų ratus, meditacinius užsiėmimus, organizuoja stovyklas bei veda asmenines konsultacijas. Taip pat Ieva yra sertifikuota Hatha jogos instruktorė.

 

Agnė Raslanaitė

Subalansuotos mitybos konsultatė. Dalinuosi nuotraukomis, tarp kurių vos pusės metų skirtumas. Simboliška, jog dešinėje nuotraukoje stoviu su tortu rankoje. Tai simbolis mano pasikeitusio santykio su maistu. Maistas nebėra įrankis valdyti emocijas ar lepinti save. Maistas ir mityba tapo mano asmeninio tobulėjimo ir darbo objektu. Ilgą laiką ieškojau atsakymų, kaip atsisakyti priklausomybės cukrui, kaip valdyti alkio protrūkius, kaip jaustis gerai ir neapsunkusiai po pietų ar vakarienės lėkštės, kaip pagerinti savo žarnyno darbą, kaip kontroliuoti svorį, kaip suvaldyti alergines reakcijas, kaip pačiai valdyti maisto poreikį, o ne būti valdomai? Galiausiai po tam tikrų dvasinių praktikų ir ieškojimų, patekau į savo draugės rankas, kuri pastūmėjo mane daugiau gilintis į mitybos subtilybes. Supratau, jog mityboje yra svarbūs du dalykai – psichologiniai ir fiziologiniai. Psichologiškai jau dirbau su savimi, tad reikėjo susitvarkyti fiziologiją t.y. subalansuoti mitybą ir duoti tinkamų maisto medžiagų savo organizmui. Kokį rezultatą gavau? Daugiau energijos, svorio kontrolę, švytinčią odą, kokybišką miegą, ramesnį protą, pasitikėjimo jausmą bei visišką atsakomybę prieš savo geresnę versiją ateityje.

KAIP VYKS KURSAS?

  • Internetinį kursą sudaro 6 paskaitos po 1 valandą ir 6 jogos asanų praktikos po 1 valandą.
  • Paskaitų įrašai yra Facebook grupėje. Įrašai išliks visam laikui.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE KURSO ĮRAŠŲ?

Norėdami prisijungti, atlikite pavedimą:

Kurso įrašų kaina: 40€
Paskirtis: Meilė maistui
Bankas: SEB

Vardas: Ieva Padegimaitė
Sąskaitos nr.: LT537044 000470613756

Paypal: ieva.padegimaite@gmail.com

Atlikus pavedimą, prisijungti prie uždaros grupės: https://www.facebook.com/groups/2588026861266102/ iatsiųsti pavedimo kopiją el. paštu: ieva.padegimaite@gmail.com

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KITI KURSAI: