INNERDANCE SESIJA

lapkričio 26 d.

18:30 – 21 val.

Vilnius, Užupis

Kaip dažnai jūs gyvenate ateityje? Planuojate, galvojate, nerimaujate dėl jos? Artimos ar tolimos, savo ir kitų?

Turbūt esate girdėją, kad kur dėmesys, ten ir energija. Ateities dar nėra, o jūsų energija jau ten “užkonservuota” ir jums “nedirba”.

INNERDANCE SESIJOS metu jūs savo gyvybinę energiją susigrąžinate iš ATEITIES į DABARTĮ.  Energija nėra jokia mistika – ji yra vienintelis gyvenimo kuras ir pirmiausia reikalinga būti sveikiems dabar, rytoj ir visada. Aišku, sveikata ne viskas, bet be jos nėra nieko, kaip sakė Sokratas.

O jums tos energijos reikia, ne tik būti sveikiems, bet ir turėti pakankamai jėgos ir įkvėpimo tas idėjas paversti materija. 

Ne tik gyvenimas ateityje “valgo” mūsų energiją, ją naudoja ir laikymąsis praeities, įvairios baimės, noras būti svarbiu ar išskirtiniu (darbe, santykiuose, šeimoje), lyginimąsis su kitais ir prisirišimai, užspausti jausmai bei emocijos. Visa tai blokuoja mūsų gyvybinės energijos tėkmę. INNERDANCE sesijos metu, jūs suaktyvinate energijos tėkmę ir “pramušate” jau susiformavusius blokus.

INNERDANCE sesijos metu specialios muzikos, garsų, prisilietimo ir žodinio vedimo pagalba įeisite į praplėsto sąmoningumo būseną, kur nurimus analitiniam protui patirsite gilų atsipalaidavimą, kurio metu atgyja mūsų natūralus gebėjimas  gydyti save, išsivaduoti iš baimių ir trūkumo jausmo. 

INNERDANCE SESIJĄ VES Jurga Žagaraitė sertifikuota Innerdance Europe Association facilitatorė, YIN jogos instruktorė, vedanti grupines ir asmenines sesijas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

REIKIA DARYTI SESIJOS METU?

Atsigulti ant kilimėlio, jaukiai apsikloti pledu, nurimti ir būti. Nurimus aktyviam analitiniam protui į “savo pamainą grįžta” mūsų vidinis gydytojas ir vyr.pasąmonės programuotojas, ateina atsakymai ir suvokimai. Visko, ko reikia sesijai bus studijoje. Apranga – patogi jums.

 

PROGRAMA

18:30 Susipažinimas / Meditacija

19:00 Innerdance sesija

20:30 Pasidalinimai

21:00 Renginio pabaiga

 

SESIJOS KAINA

30 EUR

  

REGISTRACIJA

2020 m. lapkričio 26 d.  http://bit.ly/Innerdance1126

Vieta rezervuojama sumokėjus pilną sesijos kainą*.

Duomenis mokėjimui atsiųsime po registracijos.

 

 

VIETA

Menas būti studija (Užupis), Krivių g. 5/ Baltasis skg. 12, Vilnius

Didžioji salė


——————

 

ASMENINĖS INNERDANCE SESIJOS VILNIUJE

Kaina vienam – 100 EUR, trukmė 2 val.

Kaina dviems – 150 EUR, trukmė 2 val.

Laikas derinamas individualiai, galimi ir vakariniai/savaitgaliniai laikai.

Dėl asmeninės sesijos rašyti: j.zagaraite@gmail.com arba FB žinute Jurga Žagaraitė

* mokestis grąžinamas, jei negalėdami dalyvauti renginyje, surasite vietoje savęs kitą dalyvį.