INNERDANCE SESIJA


Rugpjūčio 5 d. 18:30 – 21 val. Vilnius

Baimės, nesaugumas, norėjimas įtikti kitiems, lyginimąsis su kitais, priverstiniai pasirinkimai, kuriuos darome, nes “reikia” ir “turime”, norėjimas “pasirodyti”, išsiskirti tiek puikumu, tiek ir kuklumu, įsikibimas senų praeities istorijų, įtikėjimas savo charakteriu, kaip nejudinamu rodikliu, įkyrūs klausimai nuolat grojantys galvoje, prisirišimai prie žmonių (ypatingai vaikų), susireikšminimas, kaip AŠ jiems reikalinga/-as, susvarbinimas kitų savo gyvenimo rolių ir dar daug daug kitų mums gerai pažystamų dalykų – viskas blokuoja mūsų gyvybinės energijos tėkmę.

 

 O gyvybinės energijos mums reikia, kad galėtume gyventi sveiki ir kurti tai, ką norime kurti savo gyvenime, o ne tai, “kas gaunasi”, turim visasm šitas proto uždėtas ribas, prisirišimus ir vertinimus.

INNERDANCE – tai gyvybinės energijos suaktyvinimo ir jos blokų nuėjimo praktika, paleidžiant senas istorijas apie save ir pasaulį ir atsiveriant naujai kūrybai.

Gyventi tampa laisviau, lengviau ir erdviau.

INNERDANCE sesijos metu specialios muzikos, garsų, prisilietimo ir žodinio vedimo pagalba įeisite į praplėsto sąmoningumo būseną, kur nurimus analitiniam protui būsite tiesioginiame ryšyje su savo pasąmone. Pasąmonė – tai mūsų gyvenimo knyga, į kurią įrašyta visa asmeninė ir kolektyvinė atmintis ir patyrimai. Pasąmonėje glūdi visi įsitikinimai ir sprendimai apie save ir pasaulį, baimės, emocijos, ribos ir pan., ir kartu – visi atsakymai ir intuicija. Norėdami keisti savo gyvenimą ir plėsti suvokimus, turite pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, kurios neleidžia jums gyventi sveikai, laimingai ir lengvai.

INNERDANCE SESIJĄ VES

Jurga Žagaraitė sertifikuota Innerdance Europe Association sertifikuotos Innerdance facilitatorė, YIN jogos instruktorė ir Sanjavos komandos narė, vedanti grupines ir asmenines sesijas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

KĄ REIKIA DARYTI SESIJOS METU?

Atsigulti ant kilimėlio, jaukiai apsikloti pledu, nurimti ir būti. Nurimus aktyviam analitiniam protui į “savo pamainą grįžta” mūsų vidinis gydytojas, ateina atsakymai ir suvokimai. Visko, ko reikia sesijai bus studijoje. Apranga – patogi jums.

 

PROGRAMA

18:30 Susipažinimas / Meditacija

19:00 Innerdance sesija

20:30 Pasidalinimai

21:00 Renginio pabaiga

 

SESIJOS KAINA

30 EUR

mokama renginio metu arba pavedimu prieš

  

REGISTRACIJA užpildant nuorodas

2020 m. rugpjūčio 5 d.: https://bit.ly/InnerdanceRugpjutis

Nedidelė grupė – max iki 8 dalyvių. Jei tikrai nori dalyvauti, rezervuok vietą iš anksto.

 

VIETA

Menas būti studija (Užupis), Krivių g. 5, Baltasis skg. 12, Vilnius

Didžioji salė