VIDINĖS LAISVĖS IR PILNATVĖS LINK

rugsėjo 18 d. 18 – 20:30 val. 

Kviečiame jus į  gyvas INNERDANCE SESIJAS su Jurga ir Ilona! 

INNERDANCE – tai savęs pažadinimo praktika, kuri padeda išeiti iš “užburto” savęs nuvertinimo, spaudimo ir lyginimo rato, pailsina ir perkrauna nuo analizės, kontrolės ir nerimo pavargusį protą, o jam nurimus –  leidžia “iš šono”pažiūrėti į sau pasakojamas istorijas ir “patikrinti”jų tikrumą. Iš šios neutralios erdvės, suvokiama galimybė rinktis, gimsta geresnis santykis su savimi, su artimaisiais ir su pačiu gyvenimu. 

Gyventi ir veikti tampa lengva ir erdvu. 

INNERDANCE sesijos metu specialios muzikos, garsų, prisilietimo, kvapų ir žodinio vedimo pagalba būsite palydėti į praplėsto sąmoningumo būseną, kur nurimus analitiniam protui būsite tiesioginiame ryšyje su savo pasąmone. Pasąmonė – tai mūsų gyvenimo knyga, į kurią įrašyta visa asmeninė ir kolektyvinė atmintis ir patyrimai. Pasąmonėje glūdi visi įsitikinimai ir sprendimai apie save ir pasaulį, baimės, emocijos, ribos ir pan., ir kartu – visi atsakymai ir intuicija. Norėdami keisti savo gyvenimą, turite pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, kurios neleidžia jums gyventi sveikai, laimingai ir lengvai.

Sesijos Kaune vyksta jaukioje studijoje Rojaus daržas.

INNERDANCE SESIJĄ VES

Jurga Žagaraitė ir Ilona Biekšaitė –  Innerdance Europe Association sertifikuotos Innerdance vedėjos, Sanjavos komandos narės, meditacijų ir sąmoningumo praktikės, grupines ir asmenines sesijas vedančios Lietuvoje ir už jos ribų.

KĄ REIKIA DARYTI SESIJOS METU?

Atsigulti ant kilimėlio, jaukiai apsikloti pledu, nurimti ir būti. Nurimus aktyviam analitiniam protui į “savo pamainą grįžta” mūsų vidinis gydytojas, ateina atsakymai ir suvokimai. 

 

PROGRAMA

18:00 Susipažinimas / Meditacija

18:30 Innerdance sesija

20:00 Pasidalinimai

20:30 Renginio pabaiga

 

SESIJOS KAINA

30 EUR

mokama renginio metu arba pavedimu prieš

  

REGISTRACIJA užpildant formą

2020.09.18 18:00 – 20:30 val. http://bit.ly/InnerdanceKaunas

 

VIETA

Studija Rojaus Daržas, Vytauto pr. 13, Kaunas

 

 

Kelionės programa: