Individualūs seansai

Individualaus seanso metu daugiausiai dirbama su žmogaus mentaliniu ir dvasiniu kūnais. Seanse naudojamos įvairios technikos, padedančios iškleti iš pasąmonės tai, kas nebetarnauja ir sąmoningai tai transformuoti, išlaisvinti kūne užspaustas energijas, rasti ligų priežastis, įgauti aiškumo, atleisti, sukurti geresnį ryšį tiek su savimi, tiek su aplinka. 

Pagrindinė naudojama technika – regresinė terapija. Tai būdas išsilaisvinti nuo ribojančių įsitikinimų, skausmingų patirčių/traumų, gauti atsakymus į rūpimus klausimus ir išlaisvinti užspaustą energiją įvairiose gyvenimo srityse. Po seanso žmogus gali daug aiškiau suvokti, kaip jis kuria save ir savo gyvenimo situacijas, seanso metu pamatomi tam tikri blokai, kurie trukdo patirti meilę, laisvę, gausą ir pasitenkinimą gyvenimu. Suvokę ir paleidę tuos blokus, žmonės gauna įkvėpimo ir naujos energijos kurti savo gyvenimą iš naujo. Individualūs seansai tai – įrankis, galintis padėti susitvatkyti su nerimu, atrasti savo pašaukimą, išspręsti finansines problemas, pagerinti santykius su artimaisiais, šeima ir, svarbiausia, savimi. Jeigu jaučiatės „užstrigę“, nepatenkinti kažkuria savo gyvenimo sritimi ar norite geriau pažinti save – galite drąsiai kreiptis.

Ieva Žigonė

Internetu, gyvai

“Individualaus seanso metu dirbu su žmogumi asmeniškai. Padedu transformuoti genetines, karmines programas. Padedu…”

Internetu: 1.5h / 100€ Gyvai: 2h / 150€

Ieva Padegimaitė

Internetu, gyvai - Ryga, Vilnius

“Esu paprasta, mylinti pasaulį, man labai gera būti su žmonėmis, padėti pamatyti, kas jie yra iš tikrųjų, susikurti gražų, įvairių sp…”

2h / 90€

Ilona Biekšaitė

Internetu, gyvai - Vilnius

“Su žmonėms svajojau dirbti dar tada, kai buvau dar maža. Baigusi studijas, pasirinkau personalo vadovės darbą, o vėliau atrad…”

1.5h / 70€

Iveta Mališauskaitė

Internetu, gyvai - Utena

“Esu baigusi karmos keitimo seminarų kursus, emocijų valdymo ir paleidimo technikų mokymus, Baltic association of…”

1.5h / 60€

Karolina Bimbaitė

Internetu, gyvai - Vilnius

“Ar nori sužinoti, kas iš tikrųjų Esi? Ar nori patirti save kaip savo gyvenimo Kūrėją? Ar nori pagaliau sąmoningai ir …”

2h / 60€

Lina Zivertaitė

Internetu, telefonu, gyvai - Vilnius

“Didžiausias mano pomėgis ir aistra – padėti žmonėms prisiminti, kas jie iš tikrųjų yra, pajausti savo vidų…”

1h / 40€

Jurga Žagaraitė

Gyvi seansai Vilniuje

Laisvė ir balansas yra dvi pagrindinės vertybės šiandieniniame mano gyvenime. Būtent į šią erdvę ir kviečiu žmones.

2h / 80€

ATSILIEPIMAI

„Didelis dėkui Jurgai, kad padėjo viską sudėlioti į savo vietas. Dabar jaučiuosi pakilusi į naują gyvenimo kokybę ir naują suvokimą.“ – Inesa

Kosmosas… Kažkas nerealaus ir fantastiško! Bendravimas su Jurga pastate mane į vietą, jos prisilietimai – sušildė, o jėga ir galia – nuramino. Netikėjau tokiu Innerdance poveikiu, bet tai begalo stiprius išgyvenimus sukėlęs laikas, kuris ne tik, kad parodė man kryptį, bet ir leido man atsakyti į sunkiausius klausimus sau.“ Laura

Jurga Žagaraitė

1. Rezervuokite laiką

1. Apmokėkite (Be apmokėjimo rezervacija negalioja)

Laisvė ir balansas yra dvi pagrindinės vertybės šiandieniniame mano gyvenime. Būtent į šią erdvę ir kviečiu žmones. Įrankiai, per kuriuos žmogui suteikiu galimybę susitikti su savimi ir gydyti save yra asmeninės švento tabako ceremonijos ir Innerdance sesijos. Šventas tabakas yra galinga medicina. Ši laisva dvasia, kurią Amazonės gentys bei Šiaurės Amerikos indėnai tūkstančius metų naudojo fizinio bei energetinio kūno valymui, ne tik padeda išvalyti kūnus nuo sunkių energijų bei nuraminti pavargusį protą, bet kartu įžemina bei harmonizuoja visą žmogaus energetinę sistemą. Šią mediciną vadinu “krizių valdymo”įrankiu.

Tuo tarpu Innerdance sesijos yra savęs budinimo įrankis, kurių metu, specialios muzikos, garsų, prisilietimų ir kvapų pagalba yra aktyvuojamos tam tikros smegenų bangos, kurios atveria pasąmonę ir žmogus turi galimybę pamatyti bei paleisti save ribojančius įsitikinimus, programas, trūkumus, senas istorijas, užspaustas emocijas, baimes ir kt. – visa, kas sukuria gyvybinės energijos blokus. Atpalaidavę šiuos blokus, tampame lengvesni, laisvesni, sveikesni ir turime galimybę pradėti gyventi su nauja jėga, laisve ir žinojimu.

Registracija:

Registracija į gyvus seansus vyksta el. paštu arba telefonu:

El. paštas: j.zagaraite@gmail.com
Telefonas: +37068655534
Facebook: Jurga Žagaraitė

Kainos:

Švento tabako ceremonija 2 val. gyvai – 80 EUR

Innerdance sesija 2,5 val. gyvai – 80 EUR

×
×

Krepšelis

X
X