Individualūs seansai

Individualaus seanso metu naudojamos įvairios technikos, padedančios iškleti iš pasąmonės tai, kas nebetarnauja ir sąmoningai tai transformuoti, išlaisvinti kūne užspaustas energijas, rasti ligų priežastis, įgauti aiškumo, atleisti, sukurti geresnį ryšį tiek su savimi, tiek su aplinka. Tai būdas išsilaisvinti nuo ribojančių įsitikinimų, skausmingų patirčių/traumų, gauti atsakymus į rūpimus klausimus ir išlaisvinti užspaustą energiją įvairiose gyvenimo srityse.

Po seanso žmogus gali daug aiškiau suvokti, kaip jis kuria save ir savo gyvenimo situacijas, seanso metu pamatomi tam tikri blokai, kurie trukdo patirti meilę, laisvę, gausą ir pasitenkinimą gyvenimu. Suvokę ir paleidę tuos blokus, žmonės gauna įkvėpimo ir naujos energijos kurti savo gyvenimą iš naujo. Individualūs seansai tai – įrankis, galintis padėti susitvatkyti su nerimu, atrasti savo pašaukimą, išspręsti finansines problemas, pagerinti santykius su artimaisiais, šeima ir, svarbiausia, savimi. Jeigu jaučiatės „užstrigę“, nepatenkinti kažkuria savo gyvenimo sritimi ar norite geriau pažinti save – galite drąsiai kreiptis.

Ieva Žigonė

Internetu, gyvai

„Individualaus seanso metu dirbu su žmogumi asmeniškai. Padedu transformuoti genetines, karmines programas bei pamatyti platesnę savo patirties perspektyvą.”

 

Internetu: 1h / 50€

Ieva Padegimaitė

Internetu, gyvai - Ryga, Vilnius

„Esu paprasta, mylinti pasaulį, man labai gera būti su žmonėmis, padėti pamatyti, kas jie yra iš tikrųjų, susikurti gražų, įvairių spalvų gyvenimą.“

 

Internetu: 2h / 90€
Gyvai: 2h / 110€

Jurga Žagaraitė

Gyvai, Vilnius

“Svarbiausia mūsų gyvenimo užduotis yra  nuolatinis tobulėjimas plečiant sau uždėtas proto ribas. Keistis nėra lengva ir komfortabilu, tačiau tai yra vienintelis kelias atrasti savo vidinę tiesą, laisvę ir ramybę.”

Gyvai: 2h / 100€

Karolina Bimbaitė

Internetu

„Aš esu tas impulsas, kuris gali padėti Tau atsipalaiduoti, patirti save naujai, paleisti tai, kas nebetarnauja, tam, kad galėtum patirti save naujai.

Internetu: 1h / 35€

Ilona Biekšaitė
Tobulėk su Kristalais

Internetu

„Kviečiu atrasti Tavo sąmonės plėtimuisi, gyjimui tinkamiausius kristalus, kurie parenkami pagal gimimo datą.”

Internetu: 0.5h / 35€