vasaris, 2020

20vas(vas 20)0:0003kov(kov 3)0:00Išlaisvink meilę sau – moterų stovykla Tailande

Renginio informacija

Vasario 20 – kovo 3 dienomis visas moteris kviečiame skristi su mumis į meilės salą, pasinerti į malonumų bei ekstazės jūrą ir išlaisvinti besąlyginę, visa apimančią meilę sau ir pasauliui..!

Koh Phangano sala mus šaukia ir vėl. Šaukia šios salos švelnumas, jausmingumas, aistra, gyvybė, gausa, rožiniu kvarcu padabinti paplūdimiai… Praeita stovykla buvo magiška kiekvienai iš mūsų, todėl nedvejodamos kartojame šį nuotykį ir kviečiame daugiau moterų atrasti tai, ko iš tiesų ilgisi jūsų siela. Ši kelionė bus apie tai, kas užpildo mūsų esybę, apie tai, ką bandome prisiminti gyvenimai iš gyvenimų, apie giliausią savo širdies troškimą – meilę sau.

Nuostabaus grožio vila, sąmoningų moterų ratas, patyrusios ir intuityvios vedlės, kasdieninės praktikos, egzotiškas klimatas, prabangi atmosfera, sveikas, šviežias maistas, nepakartojami saulėlydžiai paplūdimyje ir ten skambanti muzika padės mums pažadinti malonumo, ekstazės, gausos energijas ir visiškai išlaisvinti besąlyginę meilę viduje.

Atkursime ryšį su savo kūnu, mintimis ir susijungsime su dvasia. Atkursime ir harmonizuosime ryšį su savimi, tam, kad galėtume kurti harmoningus santykius su kitais. Daug dėmesio skirsime savo seksualinės energijos išlaisvinimui ir aktyvavimui, nes seksualinė ir malonumo energija tiesiogiai susijusi ir su galimybe manifestuoti gausą savo realybėje.

Ką praktikuosime?

Innerdance – tai savęs pažinimo ir pažadinimo procesas, kurio metu, muzikos, žodinio vedimo, prisilietimo ir kvapų pagalba, mes patenkame į praplėsto sąmoningumo erdvę, sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną, kurioje giliai atsiveriame Sau. Toje erdvėje mes priimame Buvimą tokį, koks jis yra DABAR. Innerdance procese, turime galimybę, nuraminti protą, atpalaiduoti kūną ir paleisti tai, kas mums nebereikalinga, nes šiame Buvime nukrenta visos kaukės, dingsta ribos ir iškyla tai, kas ilgai slėpta nuo Savęs. Tai ypatingas Buvimas, kiekvienam pasireiškiantis autentiškai.

Joga – kiekvieną rytą pasitiksime su joga: sujungę kūną, protą ir sielą pasiruošime visai likusiai dienai ir tolimesnėms praktikoms.

Meditacija – bus kasdieninė mūsų praktika, sudaranti didelę dalį visos stovyklos. Jei niekada anksčiau nemeditavote, čia galėsite pagaliau patirti giliai transformuojantį meditacijos poveikį.


Sedonos metodas (emocijų paleidimo praktika) – galingas įrankis, leidžiantis naujai pažvelgti į save ir gyvenimą. Ši praktika – paprasta, lengvai įvaldoma ir labai veiksminga psichotechnika, kuri leidžia atsikratyti emocinės ir psichologinės įtampos, baimės, nerimo, pasenusių ir nebereikalingų įsitikinimų, žalingų įpročių, depresijos, nepasitenkinimo gyvenimu, atsikratyti „aukos“ mentaliteto ir patiems imti kontroliuoti savo gyvenimo patirtis.


Širdies atvėrimo praktikos – įsiklausysime į tai, kas mūsų širdyse, susijungsime su savimi, savo vidiniu vaiku, paleisime giliausias nuoskaudas, harmonizuosime santykius su savo artimaisiais, atleisime, eisime į visišką laisvę ir besąlyginę meilę sau bei pasauliui.


Atvirumo praktika – sukursime saugią erdvę, kur leisime sau atsiverti ir nuoširdžiai išsakyti, ką galvojame ir kaip jaučiamės. Atvirumas leidžia atsipalaiduoti, nusiimti nereikalingas kaukes ir susikurtą įvaizdį, atvirumas išlaisvina pyktį, gėdą ir kitus jausmus, kuriuos dažniausiai slepiame. Būdamos atviros – esame laisvos ir galime iš tikrųjų mylėti.

Jaunaties ritualas – rašysime savo intencijas, ateities vizijas ir tikslus, susijungusios su mėnulio energija ir pažinusios Visatos dėsnius suprasime, kaip svajones paversti realybe. Taip pat šio ritualo metu kusime gėlių mandalą, pagerbsime Motiną Žemę, susijungsime su keturiais elementais.

Šamaniškos praktikos – šamaniškas kvėpavimas ir Rapé ceremonijos – Rapé tai šventas tabakas iš Amazonės džiunglių, naudojamas, kaip gydanti medicina, dažniausiai pučiama per nosį specialiu vamzdeliu. Rapé nauda jaučiama fiziniame, psichologiniame, energetiniame bei dvasiniame lygmenyse. Rapé sukoncentruoja protą, įžemina, kelia sąmoningumą, valo energetinį lauką. Be visa to, Rapé padeda kūnui išsivalyti toksinus, gleives ir bakterijas.

Kakavos ceremonija – širdį atveriantis ritualas, leidžiantis išlaisvinti save per balsą, skonį, judesį ir malonumą.

Užsiėmimus ves patyrusios, intuityviai dirbančios moterys, todėl papildomos praktikos bus parenkamos pagal susirinkusių dalyvių savijautą ir bendrą energetiką. Koh Phangan sala, kurioje gyvensime, ypatinga ne tik savo grožiu, tačiau ir stipria gydomąja galia: kai kuriuose paplūdimuose galima rasti daug įvairių kristalų, upeliuose ir kalnuose – krištolo bei dūminio kvarco. Svarbiausia – po sala glūdi didžiuliai rožinio kvarco klodai, todėl vos atvykus jaučiama aukšta vibracija. Rožinis kvarcas ramina, atveria širdį, padeda paleisti užspaustas emocijas, atpalaiduoja bei stiprina moterišką energiją, todėl vien pats buvimas saloje yra transformuojantis.

Nuotraukos iš vilos, kurioje gyvensime ir atlikinėsime praktikas:
Aplankysime Phaeng krioklį džiunglėse ir netoliese esančią budistų šventyklą:Vyksime pietauti į kitą salos pusę:


Atsipalaiduosime Zen paplūdimyje:
Popietę praleisime „Kapu Kapu“ restorane ir paplūdimio bare:

    Vakaras „Bluerama“ restorane:

Stovyklos vedlės:


Ieva Žigonė.
„Aš – Ieva. Dar būdama 23-ejų ir taikydama manifestacijos principus gavau viską, apie ką svajojau – mylimą vyrą, džiaugsmą teikiantį darbą, finansinę gausą, namą ant ežero kranto, keliones… Tačiau pilnatvės vis tiek nejaučiau: kamavo įvairios ligos, kurių nemokėjau išsigydyti, negyvenau taikoje su savimi ir mane supančiu pasauliu. Pradėjau gilintis į savo vidų, stebėti savo mintis ir emocijas, kol supratau, kad visų mano ligų ir kovos su savimi priežastis yra mano vidinė būsena, kurią pati renkuosi. Prisiėmusi atsakomybę už viską, ką patiriu ir taikydama įvairias praktikas aš išsigydžiau kūną, išsitiesinau stuburą – išnyko visos mane kamavusios ligos. Suvokiau, kad esu mylima, esu amžina esybė, nuolatiniame ryšyje su aukštesne jėga. Dabar padedu žmonės daryti tą patį – prisiminti save ir savo esmę, atverti širdį ir priimti save bei pasaulį su besąlygine meile.“ Šiandien Ieva tęsia darbą su savimi ir žmonėmis pasitelkdama Pietų Amerikos šamanų tradiciją, taip pat veda internetinius kursus, seminarus bei asmenines konsultacijas, kurių metu žmonės patiria gilias transformacijas ir iš esmės pakeičia savo gyvenimą.


Jurga Žagaraitė. Tai dviejų nuostabių vaikų mama, ilgus metus gyvenusi, dirbusi ir studijavusi JAV, grįžusi į Lietuvą karjerą tęsė stambiose įmonėse užimdama vadovaujančias pozicijas, tačiau skyrybos su vyru iš esmės sudrebino Jurgos suvokimą apie save ir pasaulį. Tuo metu tokią skaudžią, savęs gailesčio, nemeilės sau, beprasmybės, pykčio ir liūdesio patirtį, šiandien Jurga suvokia, kaip dovaną ir naujo gyvenimo pradžią. Nuo to laiko prasidėjo sąmonės plėtimo kelionė į save, kelionė namo, kupina ieškojimų, praktikų ir atradimų. Laisvė ir balansas yra du esminiai žodžiai šiandieniniame Jurgos gyvenime. Dabar Jurga aktyviai praktikuoja sąmoningą gyvenimo būdą ir džiaugiasi vidine laisve. Pernai buvo išvykusi į Peru susitikti su vietiniais šamanais, o grįžusi dalyvavo sertifikuotų Innerdance vedėjų kursuose, per kuriuos integravosi suvokimai surinkti per visas 6 metų praktikas – užgimė pasitikėjimo savimi ir visata jausmas bei savo autentiškumo suvokimas. Neseniai pabaigusi korporatyvinę karjerą, Jurga išvyko į Indiją, kur dalyvavo intensyvios jogos mokymuose ir šiuo metu yra sertifikuota Hatha bei Yin jogos specialistė. Stovyklos metu Jurga ves jogą ir Innerdance sesijas.


Karolina Bimbaitė. „Ar nori sužinoti, kas iš tikrųjų Esi? Ar nori patirti save kaip savo gyvenimo kūrėją? Ar nori pagaliau sąmoningai pažvelgti į savo mintis, protą ir susitikti su savo jausmais? Ar esi pasiruošusi apsinuoginti prieš pačią Save? Mano žinutė pasauliui ir Tau: Esi beribis įkvėpimas, nesibaigiantis džiaugsmas, esi daug daugiau, nei kada nors svajojai. Aš esu čia tam, kad įkvėpčiau tave pokyčiui, naujam požiūriui, ramybei, lengvumui, džiaugsmui. Pirmieji mano žingsniai į sąmoningumą prasidėjo dar 14 m. nuvykus susitikti su toltekų nagvaliu. Vėliau sekė vis daugiau knygų, kursų, emocijų paleidimo praktika, tobulėjimo stovyklos, dar daugiau kursų… Prisiėmusi atsakomybę už savo gyvenimą pradėjau keisti santykį su savimi. Tada harmonizavau ir santykius su artimaisiais. Grįžo pasitikėjimas pasauliu. Grįžo mane džiuginančios veiklos ir dabar kasdien darau tik tai, kas man prasminga ir įkvepia. Teku kartu su gyvenimu. Kiekviena diena mane veda tik į dar gilesnę ramybę ir taiką su savimi ir viskuo, kas aplink. Stovyklos metu parodysiu, kaip unikaliai ir paprastai galima išlaisvinti save pasitelkiant emocijų paleidimo praktiką bei atvirumą. Taip pat vesiu per muzikinę, balso kelionę.“

Su mumis vyks ir nuostabi fotografė, kuri įamžins akimirkas stovyklos metu:

Jurgita Bieliūnienė. „Fotografija man yra apie Moters galią. Matau, kaip per fotosesiją Ji atsimena, kas Ji iš tiesų – kurianti ir griaunanti, įkvepianti ir viliojanti, žaisminga ir lengva, laukinė ir laisva, globojanti ir palaikanti, gebanti iškelti į dausas. Viskas Vienoje. Kaskart mes abi nežinome, kuri iš Jų pasirodys nuotraukose.“ Jurgitos darbai: https://www.jurgaphoto.com/

SVARBU: Prieš vykstant į kelionę reikalingas pasiruošimas. Norint dalyvauti būtina išklausyti dviejų savaičių trukmės internetinį kursą Šventas moteriškumas! Kurso įrašus galite įsigyti čia: https://sanvaja.lt/sventas-moteriskumas/ 

Kelionės eiga:

 • Vasario 20-21: Skrydis Vilnius – Bankokas
 • Vasario 21: Poilsis Bankoke, masažai, laisvas laikas
 • Vasario 22:  Skrydis Bankokas – Surat Thani, plaukimas laivu Surat Thani – Koh Pangan sala, įsikūrimas viloje/vakarienė Orion Healing centre/ poilsis
 • Vasario 23: Pusryčiai viloje/ susipažinimo ratas/ įvadas/ pietūs savarankiškai/ laisvas laikas miestelyje/ 20:00 val. vakarinė refleksija ir meditacija
 • Vasario 24: Joga/ pusryčiai/ atvirumo praktika, paleidimai/ pietūs/ Rapé ceremonija/ vakarienė/ poilsis
 • Vasario 25: Joga/ pusryčiai/ refleksija/ išvyka į šventyklas/ pietūs/ Innerdance/ vakarienė/ vakarinė refleksija
 • Vasario 26: Joga/ pusryčiai/ Innerdance/ 15:00 val. naujo gyvenimo kūrimas/ jaunaties ritualas/ vakarienė paplūdimyje
 • Vasario 27: Joga/ pusryčiai/ išvyka prie krioklių/ pietūs kitoje salos pusėje/ grįžtame/ vakaras Zen paplūdimyje
 • Vasario 28: Joga/ pusryčiai/ ribojančių įsitikinimų paleidimas/ pietūs Kapu Kapu restorane/ popietė Kapu Kapu paplūdimio klube/ vakarienė sugrįžus
 • Vasario 29: Joga/ pusryčiai/ Rapé ceremonija/ laisvas laikas/ 16:00 val. vykstame į Bluerama restoraną
 • Kovo 1: Joga/ pusryčiai/ laisvas laikas/ 16:00 val. pasiruošimas ceremonijai/ stovyklos uždarymo ceremonija
 • Kovo 2: Pusryčiai/ išvykimas iš salos keltu/ skrydis į Bankoką/ apsistojimas nuostabiame viešbutyje/ nakvynė Bankoke
 • Kovo 3: Skrydis į Lietuvą

DĖMESIO! Dalyvių skaičius ribotas! Galime priimti tik 18 moterų, todėl registruokitės jau dabar. Registracija patvirtinama pervedus 300 EUR negrąžinamą avansą. Užpildžius šią formą atsiųsime rekvizitus pavedimui: https://forms.gle/xMDKJ5WreMkd7eHk8

Data: 2020 m. vasario 20 – kovo 4 d.
Vieta: Tailandas, Pangano sala (Koh Phangan)
Kaina: 1350 EUR

Į kainą įeina:

 • 9 naktų apgyvendinimas privačiame vilų komplekse su baseinais. Gyvenimas prabangiuose dviviečiuose kambariuose su AC, privačiais tualetais, dušais/voniomis
 • 2 naktų apgyvendinimas nuostabiame viešbutyje Bankoke su pusryčiais
 • Skrydis Bankokas – Surat Thani, plaukimas laivu Surat Thani – Koh Pangan sala ir atgal
 • Visos praktikos su Ieva, Jurga, Karolina
 • Pusryčiai Pangano saloje
 • Išvykos į Phaeng krioklį ir budistų, bei kinų šventyklą Pangano saloje

Į kainą neįeina:

 • Tarptautiniai skrydžiai (∼600 EUR), (skrydžių bilietus pirksime kartu, tarsimės bendroje Facebook grupėje)
 • Vakarienė Bluerama restorane, taksi (~20-50 EUR)
 • Popietė prabangiame Kapu Kapu viešbučio paplūdimio klube, taksi (~30-50 EUR)
 • Viešasis transportas Bankoke oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas (~5-10EUR)
 • Maistas (kainos svyruoja nuo 1 iki 5 EUR už patiekalą)
 • Vietinio transporto išlaidos, jeigu norėsite vykti į turgų ar papildomus objektus
 • Asmeninės fotosesijos su Jurgita Bieliūniene (70 EUR)
 • Asmeninės išlaidos

SVARBU: Apranga visos stovyklos metu – sijonai arba suknelės. Laisvė, meilė ir gamta lai atsispindi jūsų aprangoje. Jeigu neturite suknelių ir sijonų įsigysite vietoje.
Informacija el. paštu: infosanvaja@gmail.com
Informacija telefonu: +37060519596
Regsitracija: https://forms.gle/xMDKJ5WreMkd7eHk8

Santos atsiliepimas po praeitais metais vykusios stovyklos Tailande: https://vimeo.com/354559217

Nuotraukų autorė – Raimonda Vyšnia: https://www.facebook.com/raimondaphotography

Laikas

Vasaris 20 (Ketvirtadienis) 0:00 - Kovas 3 (Antradienis) 0:00

Vieta

Tailandas

Koh Phangan

×
×

Krepšelis

X
X