vasaris, 2020

20vasVisą dieną03kovAš keičiu pasaulį - vyrų stovykla Tailande

Renginio informacija

2020 m. vasario 20 – kovo 3 dienomis kviečiame visus vyrus leistis į pasaulį keičiančią kelionę po Tailandą!

Esu Rolandas Žigonis, prieš dešimt metų pradėjau sąmoningai kurti savo realybę, nuolatos plečiu savo sąmonės ribas įvairių praktikų pagalba, realizuoju save per kūrybą ir gyvenu tokį gyvenimą, apie kurį kažkada galėjau tik pasvajoti. Sugrįžti į save, prisiminti savo esmę, savo talentus ir gyventi harmonijoje man labiausiai padėjo gilus susijungimas su gamta, ryšio tarp savęs ir motinos Žemės atkūrimas.

Prisiminęs, kad esu neatskiriama gamtos dalis jaučiu didžiulį impulsą pasidalinti su jumis tuo, kas pakeitė mano gyvenimą, santykius, išlaisvino kūrybą ir, kokią bendrą mūsų planetos viziją matau, kuriu ir gyvendinu.


Pagrindinis šios kelionės įkvėpimas yra tarnauti mūsų planetai – motinai Žemei. Prieš pusę metų keliaudamas po nuostabaus grožio Indonezijos salas negalėjau nepastebėti vieno dalyko – šiukšlių. Pamačiau, kad šiose salose, jų paplūdimiuose, upėse plastiko taršos lygis yra kritinis! Egzotiško grožio vandenyno pakrantės pilnos atliekų.Supratau, kad būtų labai smagu suorganizuoti vyrų išvyką į Koh Phangan salą Tailande, kur keliautume po gražiausias salos pakrantes ir prisidėtume prie realaus, fizinio pokyčio šioje planetoje rinkdami plastiką. Daugelis žmonių tiesiog atostogauja ir ignoruoja šias problemas, atvažiuoja ir nekreipia dėmesio, lyg tai būtų svetima. Aš siūlau prisiimti atsakomybę už tas šiukšles ir pasitarnauti tiems paplūdimiams padarant gerą darbą ir prie viso to pasimėgaujant sala bei praktikomis. Rodos, labai paprasta ir žemiška praktika, bet ar tikrai? Planetos valymas man asmeniškai buvo gili dvasinė praktika, kurios metu vyksta toks pat vidinis apsivalymas.  Laikas imtis veiksmų!

Atliekos tam tikra prasme egzistuoja ir mumyse – tai sunki, žema energija, kurią susikūrėme traumų, skausmingų patirčių metu, laikanti mus žemose vibracijose ir neleidžianti kilti aukštyn. Dažniausiai šios energijos susikaupia dar vaikystėje ir ateina iš santykio su tėvais.
Todėl kitas kelionės vedlys, kurį noriu pristatyti – mano sielos brolis Kristoferis – ves dar vieną svarbią šios kelionės praktiką – šeimos konsteliacijas.

Šeimos konsteliacijos skirtos mūsų santykiams harmonizuoti. Santykis su mama ir tėčiu – vyrišku ir moterišku šio pasaulio pradu yra mūsų gyvenimo pagrindas, atspindintis mūsų santykį su pačiu savimi. Konsteliacijų metu paleisime nuoskaudas, sugrįšime į meilę ir dėkingumą savo tėvams ir sau.

Kristoferis (Christoph Erbel) –  buvęs buhalteris vokietis, visą gyenimą intensyviai ieškojęs būdų iš tikrųjų susijungti su žmonėmis. Tie ieškojimai jį atvedė pas stiprų Pietų Amerikos gyduolį, su kurio jie jau 10 metų keliauja po pasaulį vesdami giliai gydančius seansus žmonėms ir padėdami jiems transforuoti jų gyvenimus.


Šioje stovykloje dirbsime su trimis žmogaus aspektais – fiziniu, mentaliniu/emociniu bei dvasiniu. Praktikuosime tailandietišką boksą – Muay Thai, tam, kad paruoštume savo kūnus tiems didiems darbams, kuriuos galime padaryti.Giliai dirbsime su vyrišku pradu. Tyrinėsime, kas yra vyras? Ką reiškia vyriška energija? Gydysime ją ir grįšime į balansą. Jūsų laukia mažai teorijos ir daug praktinio darbo su mūsų vedimu ir pagalba. Gydysime Mamą Žemę, gydysime Save.

Bus galimybė sudalyvauti Švento tabako ceremonijoje. Tai bus tabakas iš Amazonės džiunglių, kuris nuo seno naudojamas, kaip gydanti medicina, dažniausiai pučiama per nosį specialiu vamzdeliu. Šios medicinos nauda jaučiama fiziniame, psichologiniame, energetiniame bei dvasiniame lygmenyse. Ji sukoncentruoja protą, įžemina, kelia sąmoningumą, valo energetinį lauką, be visa to, padeda kūnui išsivalyti toksinus, gleives ir bakterijas.

Kelionės metu apsyvensime šalia paplūdimio, šioje viloje:

Apsilankysime garsiąjame Zen Beach paplūdimyje, kuriame vakarais skamba gyva muzika, vyksta šokiai:Vyksime į vietines šventyklas:

Visos kelionės metu bus vertimas į lietuvių kalbą!

DĖMESIO! Dalyvių skaičius ribotas, todėl registruokitės jau dabar! Registracija patvirtinama pervedus 300 EUR negrąžinamą avansą. Užpildžius šią formą atsiųsime rekvizitus pavedimui: https://forms.gle/yHkTean669p9e4T1A 

Data: 2020 m. vasario 20 – kovo 3 dienomis
Vieta: Tailandas, Koh Phangan
Kaina: 1190 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• 9 naktų apgyvendinimas Koh Phangan saloje
• 2 naktų apgyvendinimas viešbutyje Bankoke
• Pusryčiai visas kelionės dienas
• Išvykos į skirtingus salos paplūdimius, jų tvarkymas ir susitikimas su Trash Hero organizacijos atstovais
• Plaukimas keltu Surat Thani – Koh Pangan sala ir atgal
• Muay Thai bokso treniruotės su profesionaliais treneriais
• Visos meditacijos/sąmoningumo praktikos
• Konsteliacijos su Kristoferiu
• Švento tabako ceremonijos
• Apsilankymas Zen Beach paplūdymije
• Vertimas į lietuvių kalbą

Neįskaičiuota:
• Skrydžiai Vilnius-Bankokas, Bankokas-Vilnius (+-600 EUR, skrydžių bilietus pirksime kartu, tarsimės bendroje Facebook grupėje)
• Skrydis Bankokas – Surat Thani ir atgal (+-80 EUR iš viso)
• Pietūs, vakarienė (kainos svyruoja nuo 1 iki 5 EUR už patiekalą)
• Taksi iš oro uosto į viešbutį Bankoke (+-5-10EUR)
• Motorolerių nuoma Koh Phangan saloje, su kuriais keliausime po šventyklas ir aplink salą (5 EUR dienai)

Informacija el. paštu: infosanvaja@gmail.com
Informacija telefonu: +37060519596
Regsitracija: https://forms.gle/yHkTean669p9e4T1A

Rolando ir Kristoferio video kvietimas anglų kalba: https://youtu.be/OVgfjsKPEoM

Dabar, kai esame apriboti laike, o planetos krizių mastai tik didėja, manau, kad geriausia dvasinė praktika yra realūs veiksmai ir darbai, kurie prisideda prie mūsų planetos, gamtos, gyvūnijos balansos atsatytmo ir išsaugojimo.

Didžiausias dėkingumo išreiškimas mūsų planetai – tai savęs gydymas, apsivalymas. Kartais labai paprastais veiksmais – šiukšlės pakėlimu nuo žemės, sugrįžimo į ryšį su savo artimaisiais ir savimi.

Laikas

Vasaris 20 (Ketvirtadienis) - Kovas 3 (Antradienis)

Vieta

Tailandas

Koh Phangan

×
×

Krepšelis

X
X