ATRASK BALANSĄ per kūną – tai unikali 12 jogos pamokų (įrašų) programa susidedanti iš dviejų skirtingų ir viena kitą papildančių jogos rūšių: YIN ir YANG.

Ši programa yra pritaikyta bet tokio amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėms.  

1 – 2 – 3 kartus per savaitę – intensyvumą pasirenkate Jūs patys. Kadangi kiekviena pamoka susideda iš vis kitokios asanų sekos – programą galėsite kartoti nors ir visus metus. Ši programa gali tapti tiek jūsų judesio/sporto, tiek dvasine praktika.

 • Praktikuoti galėsite jums patogiu laiku, jums patogioje vietoje. Viskas, ko reikia – jogos kilimėlis ir prisijungimas prie uždaros Facebook grupės
 • Programos kaina: 33 EUR
 • Mokėjimą galite atlikti:

Bankiniu pavedimu: Ieva Padegimaitė, LT537044 000470613756

Revolut: +370 686 55534

Paypal: j.zagaraite@gmail.com

YIN ir YANG

Pagal senovės kinų filosofiją, Yin ir Yang, juoda ir balta – tai moteriškasis ir vyriškasis pradas, intuicija ir logika, pasyvumas ir aktyvumas, atsipalaidavimas ir įtampa, paleidimas ir kontroliavimas, mirtis ir gyvenimas.

Kartu jie – tobulas balansas.

Mūsų kūnas taip pat sudarytas iš Yin ir Yang audinių. 

Yin joga – tai darbas su Yin, arba jungiamuoju audiniu – fascija, raiščiais, sausgyslėmis, sąnariais bei kaulais, kuriems reikalingas ilgas ir gilus tempimas, ir kurie su metais džiūsta ir traukiasi. Kadangi jungiamasis audinys iš principo yra labai neelastingas – Yin jogoje pozas laikome nuo 1 iki 10 min – ilgam ir lėtam tempimui visiškai nenaudojant raumenų jėgos. Dauguma pastebi, kad po Yin jogos jaučiasi lyg po gero masažo. 

Yin joga ir amžina jaunystė 

       Jungiamasis audinį beveik 100% sudarytas iš kolageno. Kolagenas yra kaip klijai – suklijuoja mūsų ląsteles į visumą, todėl ir oda (kuri yra sudaryta iš 70% kolageno) būna lygi, stangri, elastinga, skaisti, plaukai ir nagai stiprūs, o sąnariai stabilūs, o jo sumažėjus – atsiranda raukšlės, oda patamsėja, plaukai tampa trapesni, atsiranda sąnarių skausmų ir t.t Standartiškai manoma, kad 25-metis būna netekęs ~ 2%, 30 metis ~15%, o 80metis – apie 80 % ir daugiau kologeno. Moterims, po menopauzės, dėl hormono estrogeno mažėjimo, tas procesas dar labiau suintensyvėja.  Kolageną gamina fibroblastai, jungiamojo audinio ląstelės, kurios tempiamos pradeda gaminti daugiau kolageno – tai būtent todėl  YIN joga ir yra apie ilgą  ir lėtą tempimą. Nes padidint jungiamojo audinio stabilumą, elastingumą – mums reikia daugiau kolageno, o kolagenas gaminasi tempimo metu. 

 

Praktikuodami Yin jogą ne tik būsite sveiki, bet ir pristabdysite senėjimo procesą

Yang joga – darbas su raumenimis. Yang jogos metu stiprinsime raumenis, kurie Yin jogos metu ilsėsis.Šios jogos metu, atliksime lengvas asanas, lengvu tempu. Atskirai daugiaui dėmesio skirsime apatinei nugaros daliai. Kartu pasitelkdami kvėpavimą (pranajamą) ir meditaciją, reguliuosime per kūną tekančią gyvybinę energiją, taip pasiekdami kūno ir proto pusiausvyrą. Atskirai pasimokinsite tam tikrų kvėpavimo technikų. Yang jogos praktikos ypatingai tinka dienos pradžiai – sužadinti energiją, prabudinti kūną ir pasiruošti dienai.

Yang jogą rekomenduojame praktikuoti ryte, o Yin – vakare, po dienos darbų arba netgi prieš miegą, nes Yin jogos metu aktyvuojasi pasyvioji parasimpatinė nervų sistema, kuri nuramina organizmą ir paruošia jį ilsėjimuisi.

PROGRAMA SUSIDEDA IŠ:

 • 18 val. jogos praktikos – įrašai pagal kuriuos galėsite praktikuoti jums patogiu metu:
  • 6 Yin pamokų
  • 6 Yang pamokų 
 • Kvėpavimo praktikų
 • Bendravimo su jogos instruktorėmis iškilusiais klausimais, nepriklausomai kada prisijungiate prie programos
balansas6

PROGRAMĄ VEDA:
Dvi draugės, kolegės ir sertifikuotos YIN ir Yang jogos mokytojos Jurga Žagaraitė ir Ieva Tatarčuka Padegimaitė. Be jogos, Jurga ir Ieva yra komandos subalansavimo dirbtuvių ReBalance įkūrėjos (www.re-balance.eu), veda asmeninės konsultacijas, grupines praktikas, yra Sanvajos komandos narės ir kartu organizuoja įvairias sąmoningumo stovyklas bei renginius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

KAIP PRISIJUNGTI?

Norėdami prisijungti, atlikite pavedimą:

Kaina: 33 EUR

Paskirtis: Jogos programa

 • Bankiniu pavedimu: Ieva Padegimaitė, LT537044 000470613756
 • Revolut: +370 686 55534
 • Paypal: j.zagaraite@gmail.com

Atlikę mokėjimą, junkitės prie uždaros Facebook grupės: https://www.facebook.com/groups/662201264322348/ , prisijungimą patvirtinsime gavę mokėjimą.