Apie mane

Šis gyvenimas - tai nuostabus patyrimas, kuriame mes bandome prisiminti, kas ištikrųjų esame

Man niekada nepatiko mintis apie vieno, kažkokio konkretaus kelio pasirinkimą. Man visada patikdavo apjungti skirtingus dalykus. Gal dėl to savo veiklą pavadinau žodžiu Sanvaja, kurį vieną vakarą tiesiog išgirdau savo mintyse, kai į visatą buvau paleidusi intenciją rasti geriausią pavadinimą savo veiklai. Neturėjau nei menkiausio suvokimo, ką tai reiškia, iš tikrųjų, reikšmės net nebandžiau ieškoti. Po maždaug 4 metų, nuo Sanvajos įkūrimo, mano draugas išsiaiškino, kad toks žodis iš tikrųjų egzistuoja sanskrito kalboje ir jis reiškia „jungti, apjungti“. Kita šio žodžio reikšmė yra dvasinė, dievybių šeima. Tai, pasirodo, puikiai, tiesiog idealiai atspindi tai, ką reikia, nes po kiek laiko Sanvaja virto bendruomene, kuri apjungia sąmoningus, dvasiškai augti pasirinkusius žmones.Gyvenime neturėjau jokių minčių apie tai, kad kažkada vesiu paskaitas, mokymus, pasakosiu žmonėms apie sąmoningą gyvenimą. Tikrai to net negalėjau įsivaizduoti. Mano tikslai buvo paprasti, susiję su darbu, karjera, atostogomis, kaip ir visų „normalių“ žmonių, tačiau gyvenime įvyko netikėtas dalykas – mano mama susirgo vėžiu. Kai ji sirgo, mano gyvenime prasidėjo dideli pokyčiai, visų pirma – vertybėse. Aš pradėjau jausti vidinį norą padėti žmonėms. Dar nežinojau kaip, todėl įstojau į socialinio darbo su vaikais ir jaunimu magistrą Mykolo Riomerio universitete. Tuo metu kai mokiausi, mano mamai labai stipriai pablogėjo. Prieš tai jau buvau manifestavusi nuostabių dalykų ir susikūrusi savo verslą, kuris man leido vykdyti projektus iš bet kurios vietos, tad persikrausčiau gyventi į Kauną, kad galėčiau ją slaugyti. Taigi minčių materealizacijos technikas aš jau buvau pradėjusi taikyti. Čia noriu paminėti pažintį su savo vyru: praėjus būtent metams nuo mūsų pažinties, mes abu pradėjome domėtis metafizika, minčių materealizacija ir sėkmingai taikėme visus šiuos metodus savo gyvenime tam, kad susikurtume norimą realybę. Tačiau su mamos liga manyje prasidėjo dar vienas, gilesnis pokytis.


Aš jau suvokiau minčių galią, suvokiau, kaip stipriai galima daryti įtaką savo realybei, bet dar nebuvau suvokusi esminių visatos dėsnių: kaip viskas susiję, kas vyksta, kai žmogaus siela palieka kūną ir panašiai. Taigi, kol slaugiau mamą, pradėjau kas dieną užsiiminėti meditacija. Medituodavau miške, darydavau kvėpavimo pratimus ir tuomet prasidėjo labai intensyvus sąmonės plėtimasis. Patyriau labai įdomių patirčių, globalaus vienio jausmą, o vieną dieną fizinėje plotmėje netgi pamačiau savo dvasinį vedlį bei gavau iš jo patyriminę informaciją! Taigi, suvokiau, kad viskas, kas vyksta, vyksta tikrai gerai ir labai ramiai lydėjau mamą į transformaciją, tol, kol ji išleido paskutinį atodūsį. Ar kada esate stebėję žmogų, kai jis miršta? Kas vyksta jo kūne? Man kol kas teko stebėti tik vieną žmogų ir tai yra mano pats artimiausias ir pats mylimiausias žmogus. Šiame procese aš neleidau, kad mane užvaldytų ego jausmai, sakantys „kaip man dabar reikės gyventi be jos?“, aš neleidau sau paskęsti iliuzijoje, kad kažką praradau ir su jos išėjimu, kažkas manyje dingo. Aš neleidau sau kristi į aukos poziciją ir gailėtis savęs. Vietoj to, aš džiaugiausi jos triumfu. Aš be galo džiaugiausi jos išsivadavimu iš sergančio kūno. Man buvo taip gera, taip gera jausti jos laisvą buvimą. Taip, leidau sau paverkti ir pabūti su tuo gailesčiu sau, kuris išsireiškė jau po to, kai viskas nurimo.
Daviau laiko sau paliūdėti, bet ne dėl jos, o dėl savęs.


Tokia sąmoninga mano reakcija į artimiausio žmogaus išėjimą iš kūno, leido man pereiti į neįtikėtiną realybės variantą, kuriame yra nuolat didėjanti sėkmė, meilė, gausa, sveikata, grožis… Nepraėjus nei pusei metų nuo mamos išėjimo iš kūno, mes su Rolandu surengėme vestuves ir oficialiai tapome vyru ir žmona. Prasidėjo didžiųjų pokyčių metas ir akistata su pačiais savimi. Netrukus po vestuvių, aš nuvykau į Ryčio Lukoševičiaus emocijų paleidimų stovyklą, kur susitikau su savo melu ir sprendimu, kurį reikėjo priimti: ar noriu ir toliau gyventi sau meluodama ar renkuosi tiesą? Tai buvo labai sunkus apsisprendimas, nes tiesos pasirinkimas reiškė visišką tikrosios savęs atskleidimą savo vyrui. Apie viską, ką esu padariusi ir kaip esu jį išdavusi. Kadangi aš norėjau augti, nes žinojau, kad kelio atgal nėra, pasirinkau tiesą. Ši tiesa pradėjo didžiulį transformacinį procesą mūsų santykiuose.


Mano vyrui neliko jokio kito pasirinkimo, kaip taip pat nerti į dvasines praktikas, nes jis lygiai taip pat suvokė, kad yra labai daug dalykų, kuriuos reikia gydyti savyje. Prasidėjo ilgi procesai žvelgiant į save, į savo baimes, į skausmą ir ten kur labiausiai nesinori žiūrėti. Galiausiai mūsų santuoka vos nesugriuvo, kai be galo susižavėjau kitu sąmoningu žmogumi, kuris buvo visiškai nubudęs, o to man vis dar trūko iš Rolando. Taigi visata sudėliojo mums puikų scenarijų, iš kurio nebuvo jokios išeities. Išgyvendami didžiausią krizę santykiuose, išvykome į Peru pas šamanus, darbui su jėgos augalais, kurie atveria pačias giliausias sielos žaizdas tam, kad galėtume jas išgydyti.


3 savaites vyko intensyvūs procesai. Nėrėme gilyn į savo sielos gelmes, ten atradome labai daug nuostabių dalykų ir galiausiai paleidome viską, kas mums trukdė būti harmoninga ir darnia pora. Iš Peru grįžome nauji mes ir pradėjome naująjį savo gyvenimo etapą, kuriame viskas pradėjo žaibiškai greitai ir labai sėkmingai klostytis. Tada pradėjome dar intensyvesnę, sąmoningą realybės kūrybą ir toliau tęsėme nuolatines sąmonės plėtimo praktikas. Šiuo metu mūsų gyvenimas mums patiems primena kino filmą, kuriame taip gražu ir gera, kad kartais nesuprantam ar tai tikrai tikra… Aš vedu nuostabiausias stovyklas moterims pačiose gražiausiose ir stipriausiose pasaulio vietose. Vis dar vykstame į įvairias keliones su Peru šamanais, kurios tampa vis naujesniu ir galingesniu įkvėpimo šaltiniu. Vedu internetinius kursus, į kuriuos susirenka šimtai, ir jau visai greitai, tūkstančiai žmonių./span>

Šiuo metu esu absoliučiame pasitikėjime visata ir Dievu, todėl leidžiu sau atsiduoti visiems visatos pasiūlymams. Niekada nežinau kas manęs laukia, kas bus, nors mano grafikas suplanuotas metams į priekį. Viskas visada įvyksta dar geriau negu buvo suplanuota ir šiuo metu aš atsiveriu dar didesnėms galimybėms. Man gera džiaugtis paprastais dalykais: mūsų šuniukais, šilta arbata su medumi, rudenėjančiu oru ir pasivaikščiojimais miške per lietų. Man gera sutikti nuostabius žmones, kuriems įdomus visatos tyrinėjimas ir kurie taip pat nori kurti sąmoningą realybę. Man gera turėti nuostabias, sąmoningas drauges ir su jomis kvailioti, kaip 16-os metų mergaitėms. Man gera priklausyti sąmoningų žmonių bendruomenei, kurioje vienas kitą palaikome ir padedame vienas kitam jeigu sunku. Man gera būti su savo šeimos nariais, kurie ištikrųjų nelabai mane supranta, tačiau nuolat jaučiu jų meilę ir palaikymą, nesvarbu, kad kartais ir pasijuokiame vieni iš kitų. Tuo tarpu mano vyras Rolandas Žigonis visiškai įprasmino save savo meninėje veikloje.


Jis kuria įvairius projektus ir socialines akcijas tam, kad būtų sumažintas plastiko vartojimas pasaulyje ir kad būtų išvalyta kuo daugiau vandenynų, upių, ežerų pakrančių. Mes jaučiame, jog mus abu be galo palaiko ir veda mūsų abiejų mamos, padedančios mums iš dvasinio pasaulio. Mano vyras organizuoja stovyklas, kuriose pagrindinė praktika yra plastiko rinkimas. Jį be galo įkvepia ekologinės temos. Visata jam tiesiogiai atsiuntė nuostabius žmones, padedančius ir palaikančius šioje veikloje. Visa tai auga sulig kiekviena diena.

Abu esame labai laimingi ir patiriame absoliučią pilnatvę savo gyvenime. Labai linkime to visiems, dėl to darome, tai ką darome. Tik atminkite, visi įrankiai yra tik įrankiai. Viskas priklauso nuo jūsų pačių valios, apsisprendimo, ryžto.


● Daugiau apie mus rasite šioje LNK laidoje „Bus visko“


● Taip pat LNK laidoje „Nuo… Iki…“
● Sanvajos naujienas galite sekti socialiniame tinkle Facebook
● Rolando kūrybą ir naujausius projektus galite apžvelgti paspaudę čia: https://rolandwing.com
● Rolando veiklą galite sekti čia: https://www.facebook.com/rolandwingcom/